Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na bluzę medyczną to cię najbardziej będzie interesowało nie z kapturkiem tylko sztywne i czyste oraz kasak... takie wiesz,trochę szyłam dawniej, to takiej długości przed kolanko ,z czystego białego albo niebieskiego materiału, preferowana będzie pewno bawełna...
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich szyciomaniaków 😌, szukam wszędzie wykroju do roboczych spodni dla męża i nigdzie nie mogę znaleźć, może ktoś z mi pomoże 😜,z góry dziękuję 😘
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Spodnie ogrodniczki ktoś szył te damskie spodnie dla męża, jeśli nie masz konta, to założysz je bardzo prosto, luz 0, więc trzeba mądrze wybrać rozmiar
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fides ona nie pisze o kombinezonach zresztą jest full wykrojów w Burdzie na te spodnie, różnią się od zwykłych tylko górą, zresztą może doszyć nawet free i wyregulować długości dzięki temu, temat moim zdaniem tywialny.Jej chodzi, p:jezyk_oko::jezyk_oko:o prostu o luźne spodnie do pracy a rozmiar od strony przeciętnej konstrukcji to na ogół porażka, w praktyce to bierze się obwody jakie sobie klient życzy mieć i wg.tych danych szyje,z luźnym rozmiarem a nie jak dla lali.Zaleciłabym miarę indywidualną, nawet samemu można pokombinować per obwody,i materiał typu drelich albo jeans wziąć.I wtedy nawet wykrój podstawowy wystarczy,spodnie to spodnie. Ja robiłam na egzaminie jeansy, to były z z obwodnikiem podwójnym, ale per ładnamaszyna.pl i stebnówka powinna sobie bez trudu poradzić
________________________________________________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko bardzo nudne i czasochłonne.

4 strony: < 1 2 3 4

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.