Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,

Na wstępie mam nadzieję, że nie złamałem regulaminu forum i piszę w odpowiednim do tego dziale.

Sprzedam moje maszyny do szycia tj. Singer One Plus oraz Overlock Brother 3034D - 3,4 nitkowy.

Maszyny użytkowane były przez bardzo krótki czas, wyłącznie do rekreacyjnego szycia w domu - nie zarobkowo!!! Pracują w 100% idealnie, w zestawie pełen komplet akcesoriów, kompletne oryginalne opakowania z wypełnieniem styropianowym oraz instrukcją obsługi.

Maszyny objęte są jeszcze gwarancją producenta:
singer one plus do do 10 marca 2016 roku,
overlock Brother 3034D do 8 maja 2016 roku.

Wraz z maszynami przekazuje mój dowód zakupu wraz z wypełnionymi kartami gwarancyjnymi.

Sprzedaje ponieważ maszyny nie są mi już potrzebne, szycie nie pochłonęło mnie tak jak myślałem :-)

Maszyny sprzedam w formie licytacji, cena wyjściowa za każdą z nich to 999zł.

Osoba wygrywająca licytację otrzymuje prezent w postaci DARMOWEJ WYSYŁKI na terenie Polski

Zamieszczone zdjęcia wykonałem samodzielnie, przedstawiają w 100% sprzedawany towar.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
witaj
zlamales,bo nie przeczytales
nie mozesz sprzedawac,przeczytaj,a bedziesz wiedzial o co chodzi i to szybko
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,

Regulamin zabrania zakładania tematów od nowych użytkowników, chroniąc przed wyłudzeniami, jednak nie jest to żadna próba wyłudzenia pieniędzy, a jedynie oferta sprzedaży moich własnych maszyn na których sam troszkę szyłem.

Myślałem, że forum krawieckie jest dobrym miejscem i zajrzą tu osoby które może chcą taką maszynę kupić, bo gdzie jak nie tu.

Jednak jeśli uznajecie za słuszne to proszę o usunięcie tematu i przepraszam za kłopoty.

Pozdrawiam
Marek Ziółkowski
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
wstaw link na allegro lub olx i bedzie ok
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ok, w takim razie poniżej zamieszczam linki do moich maszyn:

MASZYNA SINGER ONE PLUS
http://allegro.pl/limitowana-seria-maszyna-singer-one-plus-i5255018766.html

Overlock Brother 3034D - 3,4 nitkowy
http://allegro.pl/overlock-brother-3034d-3-4-nitkowy-i5257131069.html

Pozdrawiam
Marek Ziółkowski


--- Ostatnio edytowane 2015-04-12 09:00:10 przez malphas ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Overlock sprzedany!!
Dla chętnych pozostała maszyna Singer One Plus,
Pozdrawiam
Marek Ziółkowski

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.