Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Maszyna Łucznik, wykonana z solidnych metalowych części, kupiona przed laty i ..użyta raz do skrócenia spodni :).Wiec jej stan jest praktycznie nowy, teraz została wyregulowana,nasmarowana i zakonserwowana przez fachowca/150zł/ i jest gotowa do użytku wraz z całym pełnym wyposażeniem, akcesoriami.
Na uwagę zasługuje fakt iż ma zabudowany pasek napędu silnika /nie kurzy się i nie brudzi/.

W skład wchodzi :

-Maszyna
-oryginalny twardy pokrowiec z rączka do przenoszenia
- pudełeczko Łucznika z akcesoriami- stopki rożnego rodzaju, pędzelek do czyszczenia, szpulki bębenkowe na zapas, duża szpulka nici i kilka mniejszych, śrubokręcik, buteleczka z olejek do smarowania, linijka.
-pedał /regulator obrotów/ wraz z kablem.
-instrukcja

Proszę zwrócić uwagę na zdjęcia gdzie jest pokazana maszyna od "wewnątrz" nie ma żadnych nacieków itd, jest czysta.

Maszyna szyje ściegiem prostym, zygzakiem,jest możliwość płynnego regulowania ściegów, docisk stopki, szycie wstecz, szycie podwójna igła /do tkanin i dzianin/, i ściegami specjalnymi, możliwość cerowania i haftowania, lampka jest sprawna, bezproblemowe nawijanie szpulki bębenka.

Szyje bez problemu tkaniny cienkie , grube, i dzianiny, niezawodny model, który posłuży na lata, zależny mi aby trafił w dobre ręce, do osoby, która będzie o te maszynę dbała.

Wysyłka kurierem ok 20 -25 zl. Lub odbiór osobisty w Warszawie.Cena 250zł

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale ślicznota!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Za tę cenę to nic tylko brać. Teraz już takich maszyn jak na lekarstwo.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale cacuszko:) A ja nie tak dawno kupowałam na części drugi, żeby mamciowego naprawić:) Taki sam model.
Od takiego zaczynałam szycie:D
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Maszyna sprzedana, ale dobrze pisałyscie że cacko nie z tej ziemi, gdyby nie to ze maszyny mam to bym ja wziela bez zastanowienia, bo rzadko sie spotyka maszyny w takim stanie.

Wątek jest zablokowany.