Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyny bede w niedlugim czasie na slasku- ruda slaska, myslowice i te okolice :)
chcialabym was zapytac czy mozecie mi polecic jakies sklepy-hurtownie z tanimi i fajnymi tkaninami odziezowymi?
Avatar użytkownika
Administrator
Kurcze ja mogę polecić Łaziska Górne, gdzie się zawsze zaopatruję ale to kawałeczek od Mysłowic czy Rudy Sląskiej jest.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ruthma sklep w Zabrzu
tanie tkaniny - sklep w Bytomiu lub w Sosnowcu
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a na jakich ulicach te sklepy w Bytomiu i Sosnowcu? Nie znam w ogole tych rejonow.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus nic straconego, bo po pobycie na slasku bede jechala w strone Wisły na południe wiec jak mozesz to podaj prosze na jakiej ulicy.
Avatar użytkownika
Administrator
w takim razie masz prawie po drodze :) Łaziska Górne ul. Barlickiego 3 (to najgłówniejsza z ulic w ŁG) ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
w takim razie masz prawie po drodze :) Łaziska Górne ul. Barlickiego 3 (to najgłówniejsza z ulic w ŁG) ;)

to ja się podepnę z pytaniami o ten sklep:
a jak się nazywa? i jakie są ceny materiałów tam? i jakie rodzaje materiałów są dostępne?
Avatar użytkownika
Administrator
Sklep nazywa się po prostu TEKSTYLNY - wielki napis nad drzwiami. A ceny są różne - od tanich po bardzo drogie. Mają bardzo bogaty asortyment ale brakuje np. filcu. Szkoda. Prócz materiałów są klejonki, serwety, firany, ręczniki, pościel, narzuty ozdobne. Sporo tego :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Susanna- dziękuję za odpowiedź; może uda mi się w niedługim czasie wybrać do Łazisk, to i ten sklep odwiedzę przy okazji

a czy znasz może ten sklep z Zabrza, o którym pisała Xanti- ruthma? bo tam mam całkiem blisko i zastanawia mnie tylko czy sprzedają też klientom detalicznym, skoro są hurtownią; i jakie tam ceny mają?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus ale w łaziskach Górnych czy Dolnych?
________________________________________________________
być kobietą być kobietą....
http://nawybiegu.blogspot.com

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.