Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Świeżynek
Oooo buhahahahha! Oooo boki zrywać!

Środowisko programu CAD poznaje się na każdej politechnice. Jego znajomość, przynajmniej podstaw jest powszechna wśród studentow kierunkow powiązanych z techniką. Nie zgodzę się, że tylko sieci ciepłownicze można nim projektować - piękne budynki, mosty, wyrafinowane maszyny to wszystko CAD 3D :) Wszystko, co można wykreślić na papierze ołówkiem i linijką da radę w CADzie. Konstrukcja odzieży też jak najbardziej możliwa. Projektowanie - myślę, że chyba są przyjemniejsze metody na to :)
Kurs za 4200zł, kpina. Na politechnice jeden etap podstawowy kosztuje 350. Ale czasem też uczą się z samouczków ze strony ACada i też śmigają piękne projekty. (Odsyłam do kursów, gdyby ktoś poczuł miętę do tego: http://cad.pl/kursy.html) Z obliczeniami, statecznością, naprężeniami etc. Przyznacie, że bardziej skomplikowane, niż konstrukcja, np.: spódnicy podstawowej? I można sobie przeskalować i zrobić np na siebie swoje wymiary + na lalkę... No na drugą osobę to już trzeba się bawić stopniowaniem. Też do zrobienia :)
Najbardziej podstawowe konstrukcje opisane w książkach krok po kroku to każdy może zrobić, wystarczy dorwać inżyniera, żeby pokazał jak to działa. W sensie jak wykreślić linię prostą o odpowiedniej długości, postawić punkty i narysować łuki przechodzące przez odpowiednie punkty. A na tym chyba się opierają podstawowe spodnie i spódnica (z górną częścią ciała chyba troszkę gorzej, ale się nie znam). No i potem ćwiczyć aż do wypadnięcia galek ocznych.
Więc niestety - pan naciąga... I jeszcze bezczelnie usiłuje wmówić, że dyplom to takie ważne... NIE. Pierwsze co zrobią to i tak posadzą przed komputerem i każą pokazać, co się umie. A to nie tylko podstawowe formy - trzeba umieć rózne bajeranckie cięcia, pomysłowe zaszewki i inne cuda. Nie do ogarnięcia w 60h, by stać się profesjonalistą.
Wniosek: UNIKAJCIE NACIĄGACZA!
Avatar użytkownika
Świeżynek
to moze być fajne, aż jestem zaciekawiona
Avatar użytkownika
Świeżynek
muszę sprawdzić w mojej szkole czy będzie

--- Ostatnio edytowane 2015-09-17 00:55:16 przez Susanna ---
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
po jakiego grzyba spamujesz ?????????
hęęęęęęęęęęęęęęę ???????

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.