Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
witam, szukam wzorow w formacie .pes ;-)
(chociaz w domciu stoi Husquarna Viking )a .pes sa na Brothera...
i wiem rowniez ze szukanie nie boli a tym bardziej wklepanie w google ...
ale wklepuje i wklepuje i wklepuje... i to w paru jezykach a wynik jest prawie zerowy.
sa np. na e-bayu angielskim.... ale z wysylka tylko w Anglii ;-) troszke daleko no i nie mam w planie wyjazdu do Anglii..
gdyby ktos mial takie pliki... albo pomysl skad je za darmo lub w miare tanio wziac....
pozdrawiam bardzo
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
na ebay jest pelno, z wysylka na caly swiat, najwieksze z Rosji. co do legalnosci tych CD coz, raczej nie sadze, zeby byly legalne, ale darmowych tez jest sporo, o tu:
https://www.google.com/search?q=.pes+embroidery+designs+free&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls
witam, szukam wzorow w formacie .pes ;-)
(chociaz w domciu stoi Husquarna Viking )a .pes sa na Brothera...
i wiem rowniez ze szukanie nie boli a tym bardziej wklepanie w google ...
ale wklepuje i wklepuje i wklepuje... i to w paru jezykach a wynik jest prawie zerowy.
sa np. na e-bayu angielskim.... ale z wysylka tylko w Anglii ;-) troszke daleko no i nie mam w planie wyjazdu do Anglii..
gdyby ktos mial takie pliki... albo pomysl skad je za darmo lub w miare tanio wziac....
pozdrawiam bardzo

________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Świeżynek
witaj. dzikei piekne za linki i w ogole za odpowiedz ;-*
niestety nie jest to czego szukam... wzorki tam sa bardziej dla malych dzieci a ja szukam bardziej jakis fajnych czcionek lub grafik (np.tribal)dla troche wiekszej mlodziezy ;-)
no i wlasnie na tym ebayu nie bylo nic. ale moze po prostu akurat wtedy nie bylo.
bede szukac dalej
dzieki za checi
pa
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tego typu wzory-o których piszesz- są przeważnie komercyjne, od czasu do czasu pojawia się jakaś darmowa próbka, możesz ew. "polować". Raczej nie słyszałam o darmowych i legalnych źródłach...
NB. jest wersja demo 1 miesiąc Embird, jeśli chociaż trochę się znasz na obróbce graficznej, to w ciągu tego miesiąca możesz wiele plików samodzielnie obrobić -tam jest m.in. funkcja tworzenia grafiki w wielu formatach z istniejących plików czcionek typu true type etc.
http://www.embird.net/

witaj. dzikei piekne za linki i w ogole za odpowiedz ;-*
niestety nie jest to czego szukam... wzorki tam sa bardziej dla malych dzieci a ja szukam bardziej jakis fajnych czcionek lub grafik (np.tribal)dla troche wiekszej mlodziezy ;-)



--- Ostatnio edytowane 2012-07-25 00:11:01 przez Anna-Maria ---
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Świeżynek
no hej... bardzo fajny programik.
dzieki
ps. nazywa sie EMBIRD ;-)
po podaniu slowa Ebird wychodza same ptaki ;-)))
pa
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
.


--- Ostatnio edytowane 2012-07-28 21:17:19 przez Anna-Maria ---
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.