Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Tkaniny amerykańskich projektantów : Michael Miller , Robert Kaufman , Amy Butler... Zapraszam do mojego sklepu!!!!! WWW.DINOFABRIC.DAWANDA.COM
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przykro mi, ale nie można wejść na wskazaną przez Ciebie stronę - niestety. Coś tu nie funkcjonuje :(
Strona jest przekierowana na https://pl.dawanda.com/account/closed_beta
Avatar użytkownika
Świeżynek
Tak.. własnie też zauważyłam..

ale tak na pewno działa :)

http://en.dawanda.com/shop/DinoFabric
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zajrzałam do sklepu i faktycznie duży wybór. Ale zakupów u Ciebie nie zrobię, gdyż w sklepie panuje chaos:
- nie masz podawanych cen w pln,
- podajesz różną cenę kosztów przesyłki do Polski - raz 4,10euro, raz 2euro
- niektóre tkaniny sprzedajesz na jardy a inne na metry, jeszcze inne na tłuste ćwiartki.

Powyższe skłania mnie do twierdzenia, że bałabym się u Ciebie kupić cokolwiek.
Rada - załóż sklep w polsce albo sprzedawaj na allegro - na bank wtedy od Ciebie coś kupię :)

Edit: a teraz jeszcze widzę, że nie podajesz przy niektórych tkaninach składu. Nie dość, że nie ma wyszukiwania to jeszcze nie wiadomo, czy kupujesz bawełnę czy poliester.

--- Ostatnio edytowane 2012-07-27 15:09:15 przez lutien ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Tak , są różne ceny wysyłki ponieważ jest to uzależnione od tego ile materiału chce się kupić. Ale to logiczne , ponieważ w Polsce jest tak samo. Jak coś jest cięższe to płacisz więcej za wysyłkę , nie oszukujmy się. A metraż tkanin jest różny ponieważ dzięki temu klient ma większy wybór. Nie każdy potrzebuje kupować od razu cały metr:) Ceny można sobie zmienić na polskie - na dole jest zakładka odnośnie zmiany walut.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A co ze składem tkanin?
Co do chaosu w jednostkach to może albo wprowadzisz opcję, że każdą tkaninę można kupić na metry, jardy i tłuste ćwiartki?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piszesz, że nie każdy chce kupić od razu cały metr. No ale może ktoś chce kupić właśnie metr a nie jard...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pytania do Klary:
Czy to ma być jakaś niemiecka wersja Etsy?
Problemy są,oprócz błędów wyszczególnionych powyżej -dochodzą i językowe (w wersji angielskiej).
Do kogo właściwie skierowana jest oferta tego sklepu? Bo tkaniny patchworkowe -można bez problemu kupić w wielu miejscach w sieci.
A jeśli to sklep dla Polek -to dla czego nie po polsku? I koniecznie zdecyduj się na jeden system miar, nawet w UK, kupuje się tkaniny w METRACH. A Amerykanie raczej w Europie swoich tkanin kupować nie będą..?!
Strona domowa sklepu, po pobieżnym przeglądnięciu sprawia wrażenie dość chaotycznej (lub niedopracowanej).
Na przykład to -w jakim to języku?!!
Materials utilised
100% Cotton
Production method
gewebt / bedruckt
Customisation options
Länge

Proponowałabym sprawdzić całość i jeśli nie znasz za dobrze angielskiego, to poprosić  native anglo-języcznego o poprawki. To tyle konstruktywnej krytyki. Będzie lepiej, po poprawieniu błędów.



--- Ostatnio edytowane 2012-07-27 20:32:45 przez Anna-Maria ---
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Świeżynek
Materiały prześliczne, tylko jak nie zna się języka ... to trudno kupować :beczy::bezradny::zly:
Avatar użytkownika
Świeżynek
Polska wersja w fazie BETA dlatego odsyłam do angielskiej . Prawie wszystkie tkaniny to 100% Bawełna. A jeżeli sama chciałabyś coś kupić , lub dowiedzieć się o jakiejś tkaninie - daj znać , pomogę :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.