Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, mam pytanie o kupno hafciarki, jestem tu nowa i pewnie powtarzam się z zapytaniem, ale chciałabym się dowiedzieć czy warto zainwestować 12000zł w używaną - huqsvarna desinger diamont - czy może jednak wydać to na nową, czy może ktoś mi to podpowiedzieć, pozdrawiam. Anna
Avatar użytkownika
Świeżynek
Aniu, masz możliwość wypróbowania tej hafciarki, jak pracuje? Warto ją sprawdzić przed wydaniem 12 tysięcy. Pozdrawiam Ania
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję za odpowiedź. W zasadzie nie mam możliwości jej przetestowania ale Pani która ją sprzedaje oferuje się ją przywieść i nauczyć mnie jej obsługiwania oraz dodaje trochę dodatków w postaci nici hafciarskich co prawda niektóre trochę używane a niektóre nowe i jeszcze własne motywy wzorów razem z prawami autorskimi, jest tzw gra warta świeczki? Zależy mi na dużym tamborku a ona taki posiada 36x35, który osobno się dokupuje i kosztuje ok 450zł., więc nie wiem co mam zrobić jest to dosyć wysoka kwota.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Tak wygląda ta hafciarka.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja mam janome MB-4
ma 4 nitki, nie wyobrażam sobie zmieniać kolor co chwila!
zresztą niewiele udało mi się przez rok na niej zarobić, niestety :(
12 000 to bardzo dużo pieniążków
hafciarki komputerowe obsługuje się intuicyjnie, żadne mecyje
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na youtube jest pełno filmów różnych hafciarek

osobiście polecam MB4 najlepiej nową, jeżeli przechodzona to najlepiej 2-3 letnią i z małej firmy.

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.