Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sprzedam klejarkę w dobrym stanie , używaną. Taka sama jak ta służy mi z powodzeniem w mojej pracowni do podklejania flizelin . Dużo lepiej i szybciej niż podklejanie żelazkiem. Polecam.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Już nieaktualne, klejarka sprzedana
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
o szybko poszło :D A napiszesz gdzie takie coś można kupić?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Można na allegro http://allegro.pl/termoprasa-prasa-klejarka-prasowalnica-tanio-i2667965391.html albo mogę poszukać jeszcze u nas to jak spotkam to wystawię na forum.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dzięki :) już ją znalazłam, bo ustawiłam sobie powiadomienia na all no i w sumie widzę, że dosyć często się takie rzeczy pojawiają. Muszę się zainteresować tematem, ale na nową mnie raczej nie stać z tego co widzę :P
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sprzedam klejarkę w dobrym stanie , używaną. Taka sama jak ta służy mi z powodzeniem w mojej pracowni do podklejania flizelin . Dużo lepiej i szybciej niż podklejanie żelazkiem. Polecam.
Witam ponownie. Byłam dzisiaj u znajomej i okazało się ze ma do sprzedania taką samą klejarkę jak ta którą ja sprzedawałam tu wcześniej. Nie zrobiłam jej zdjęć ale wygląda tak samo jak tamta moja.Przywieziona jest z Niemiec i wygląda na mało używaną. Mogę zrobić zdjęcia w poniedziałek ale nie wiem czy ktoś byłby zainteresowany taką klejarką. Cena to 120 zł plus przesyłka kurierska. Kto chciałby kupić proszę pisać priv
________________________________________________________

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.