Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam serdecznie wszystkich. Chciałbym przedstawić oferte tkanin produkowanych przez nasz zakład. Tkaniny wełniane elanowełny bawełny lny oraz techniczne. Tkaniny wełniane to tweedy, buclle,flausze płaszczowe i ubraniowe duży wybór końcówek ok (10mb) w niskiej cenie, elanowełny ubraniowe takie jak krepa tropik gabardyna mundurowa doskonałe na spodnie, żakiety, marynarki garnitury, bawełny drelichy, półtna w różnych kolorach i wykończeniach, lny ubraniowe, a techniczne może nie na tym forum. Posiadamy Wiecej na stronie wwww.wirmat.pl bądź tel 508 192 274
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo cenny wpis! Dziękujemy!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
super się zapowiada. A coś więcej na ten temat? bo strona nieco uboga :(

jakie sploty możliwe i jakie przykładowe ceny? czy sprzedaż belkami? kiedy ruszy sklep internetowy? :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ciekawe, to chyba jakiś nowy sklep bo jakiś czas temu byłam z Zduńskiej Woli a może to było dawniej niż mi się wydaje. Ciesze się strasznie bo to nie tak daleko i podobnie jak przedmówczyni zapytam o jakiś cennik bo aktualnie jestem bardzo zainteresowana buklą lub wełną parzona tylko może nie odrazu 10 mb tylko 3-4 mb w kolorze czarnym.
Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam. Odpowiadając na pytania jakie sploty hm wszystkie oprócz żakardów (duze wzory) ceny to zbyt ogólne pytanie sprzedaż na belki nie trochę inaczej spory magazyn z najczęsciej kupowanymi tkaninami jest to zazwyczaj na stanie wtedy możemy wysłać nawet mniej niz 1 mb jeśli ma być specjalny splot,kolor i skład surowca czy też wykończenie to zamówienie od 300mb inwidualny tok rozmowy,Jest sporo końcówek tkanin takich w kawałkach po 10-20 mb w naprawdę dobrych cenach jesli jest zainteresowanie czymś to wysyłam próbki bo uważam że tkanie trzeba nie tylko widzieć ale również dotknąć zobaczyć jak sie uklada szczególnie wełny i mieszanki itp samo zdjęcie w komputerze nie odda nam walorów tkaniny. Dziekuję za zainteresownaie :D
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Tak zgadza się, ale żeby coś wybrać i poprosić próbkę to też fajnie jest widzieć to wcześniej choćby na zdjęciu, czy przewidziane jest w najbliższej przyszłości dodanie jakiś zdjęć na stronie ?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
dolaczam sie do pytania Magdy :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dobrze wrzucę parę fotografii. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Świeżynek
czekamy :D
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo prosze o info jak już fotki się pojawią na stronie :) bo sprawdzam co dzień i na razie nic nie widzę.
________________________________________________________

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.