Wersja do druku

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Szukam kogoś kto podjął by się wyszycia aplikacji na zasłonę. Jest to dość duże 150/150 cm. Znajomy mnie prosił abym się dowiedziała czy istnieje może jakaś firma która wykonuje takie zlecenia. W mojej okolicy o niczym takim nie słyszałam.
Z góry dziękuję za wszelkie informacje.


Ewelina
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
może spytaj tego sprzedawce, fakt że robi aplikacje ale może by się podjął też czegoś większego
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tequlla -ale co konkretnie jest Ci potrzebne, aplikacja, czy haft?
Bo aplikacja to NASZYTY na wierzch materiału inny material. A haft to naszyty obrazek, inicjał etc etc przy uzyciu nici. Do tego pierwszego nie trzeba hafciarki robi to kazda maszyna.
Zas haft o wymiarach 15Ocm 2 =NIGDY nie widzialam nic wiekszego niz 50 cm! Potrzebna by Ci była hafciarka przemyslowa z tzw. dlugim ramieniem.
Szukam kogoś kto podjął by się wyszycia aplikacji na zasłonę. Jest to dość duże 150/150 cm. Znajomy mnie prosił abym się dowiedziała czy istnieje może jakaś firma która wykonuje takie zlecenia. W mojej okolicy o niczym takim nie słyszałam.
Z góry dziękuję za wszelkie informacje.


Ewelina

________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Anna-Maria chodzi mi o haft. Ja też właśnie nie widziałam tak dużego dlatego pytam. To miał by być kwadrat (tylko czarna obwódka) a w środku inicjały, między literami 3 małe kwadraty.
Będę musiała się znajomego spytać czy taka 50-tka by mu wystarczyła.
Niektórzy mają duże wymagania i lubią coś czego nikt nie ma. Może to i dobrze bo wszyscy jednakowi być nie mogą... Nudno by było.
Obiecałam, że popytam czy ktoś o takim czymś słyszał więc dotrzymuję słowa. Za każdą informację, wielkie dzięki!!!


Ewelina
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Anna-Maria chodzi mi o haft. Ja też właśnie nie widziałam tak dużego dlatego pytam. To miał by być kwadrat (tylko czarna obwódka) a w środku inicjały, między literami 3 małe kwadraty.
Będę musiała się znajomego spytać czy taka 50-tka by mu wystarczyła.
Niektórzy mają duże wymagania i lubią coś czego nikt nie ma. Może to i dobrze bo wszyscy jednakowi być nie mogą... Nudno by było.
Obiecałam, że popytam czy ktoś o takim czymś słyszał więc dotrzymuję słowa. Za każdą informację, wielkie dzięki!!!


Ewelina
Wydaje mi się, że to można zrobić BEZ hafciarki, a tzw. haftem "free style". Tzn. opuszczasz w maszynie zabki, nastawiasz na max szer. sciegu i minimalna dlugosc, i material napięty na tamborku (takim zwyklym do haftu ręcznego); prowadzisz po narysowanym wzorze. Wymaga wprawy, ale jest wykonalne. Z mojego (skromnego) doswiadcznienia z tym haftem: mnie samej za dobrze to nie wychodzilo (a poszłam ambitnie na kurs, i ...kupiłam hafciarkę); natomiast na tym samym kursie haftu, widziałam panie, które "z ręki" wyszywały obrazki. Dosłownie, tak jakby "malowaly na tkaninie" przy użyciu nici. Ja tego nie potrafie, ale jeśli te elementy są tak proste jak linie proste + inicjaly (a nie jakies obrazki) to tyle to i ja potrafie. To wymaga "rozgrzewki" trudno się -na poczatku- prowadzi tamborek w powietrzu; ale b. szybko lapie sie rytm, i potem "samo idzie. Spróbuj swietna zabawa -nawet jeśli Twoj znajomy wybierze w koncu cos/kogos innego.
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dzięki za podpowiedź.
Eweliona

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.