Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Posiadam hafciarkę husqvarny z programem 4d i mogłabym się wymienić z kimś haftami kto tego programu nie ma lub ma 5d więc mogłybyśmy się powymieniać nimi w związku z czym powiększyć swoją kolekcję wzorów. Pozdrawiam Anna.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja mam janome mb 4:)sama sobie rysuję hafty, jakie rozszerzenie jest u Ciebie?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
U mnie jest vp3 i hus też idzie, a u ciebie jakie jest?
U mnie jest mały problem bo mój komp nie czyta ni mojego klucza, dzwoniłam do krakowa w tej sprawie i powiedzieli, że mam wgranego antywirusa więc go nie czyta, a w domu dzieciaki - głownie one okupują kompa (3kl gimn,), powiedziały, że niewgrywany był żaden anty..., więc nie mam pojęcia dlaczego tak się stało... i zostało na tym, że mam wszystkie wzory na pendrajwie i tylko z nich korzystam czasami jakieś tworzę z tych, które mam, a może Ty coś na to poradzisz?...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
masz win7 ?? Ja wprawdzie mam inny program, ale też na początku miałam problemy z kluczem - problem był z uprawnieniami...
Avatar użytkownika
Świeżynek
mam xp, a "expert" z Krakowa powiedział, że powinno działać, tylko wina jest po stronie kompa bo ma antywirusa i tyle i tak mnie zbyli.....
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mam xp, a "expert" z Krakowa powiedział, że powinno działać, tylko wina jest po stronie kompa bo ma antywirusa i tyle i tak mnie zbyli.....

męcz ich :) Mi na szczęście instalował to "sklep", trochę się pan naszarpał, ale w końcu zadziałało :P

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.