Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć wszystkim!

Szukam osoby która podjęłaby się uszycia dopasowanego kombinezon jednoczęściowego. Coś na kształt kombinezonu do nurkowania, z zamkiem na plecach. Kontaktowałem się już z kilkoma osobami ale albo nie odpisują, albo zajęte ;/
Może ktoś chciałby się podjąć albo chociaż uratuje mnie podając kontakt do osób które chciałby to zrobić?
Będę na prawdę przeogromnie wdzięczny za wszelką pomoc!

Pozdrawiam,
Piotrek
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeżeli Ci na tym zależy, to może powinieneś włożyć w to więcej wysiłku. Starsi krawcy nie siedzą w internecie. Opracuj projekt jak najdokładniej, czyli miej przy sobie szczegółowy rysunek, bądź szczegółowe zdjęcie, przemyśl materiały, z których rzecz będzie uszyta i chodź od zakładu do zakładu. Nastaw się na kontakt z człowiekiem, na dłuższe pogawędki, w czasie których będziesz mógł pokazać, że jeteś poważnym człowiekiem i że warto dla ciebie trochę się wysilić i spróbować uszyć coś nietypowego. Projekty nietypowe wymagają więcej czasu, więc ja się wcale nie dziwię, że nie ma chętnych. Może być też tak, że swoje zapytania kierujesz do nowoczesnych pracownii, które np. obsługują początkujących projektantów i nie mają czasu na małe zlecenia. Rynek warszawskich zakładów krawieckich nie został na naszym forum zreferowany (chyba, że się mylę), więc nie mamy wiedzy, z której moglibyśmy korzystać. Ale jeżeli przeprowadzisz research po stołecznych lub podwarszawskich pracowniach krawieckich, a potem podzielisz się wynikami swoich poszukiwań, to ja będę wdzięczna.

Chociaż nie wykluczam, że ktoś odezwie się do Ciebie w odpowiedzi na ten post. I niekoniecznie będzie to osoba prowadząca działalność.

Życzę powodzenia :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Warto przeszukać ogłoszenia lokalne internetowe. Ogłaszają się tam pracownie nieposiadające stron internetowych czy nawet adresów mailowych, ale podające numer telefonu.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję bardzo za podpowiedz.
Jeśli chodzi o sam projekt. Mam go dosyć dobrze opracowanego, wiem konkretnie jak ma wyglądać. Wykonałem rysunki od przodu, boku i z tyłu. Materiał również mam wybrany, mam próbki które ze sobą zabiorę.
Nie wiem niestety jakich cen się spodziewać, mam koleżankę która robiła podobny strój w Gdańsku, ale jakie ceny będą tutaj, nie mam pojęcia ;)

Z tymi ogłoszeniami lokalnymi to faktycznie bardzo dobry pomysł! Właśnie zajrzałem na pewien portal z takimi i jest kilka ogłoszeń! Że ja o tym wcześniej nie pomyślałem! Dziękuję.

Tak więc w poniedziałek trzeba kupić bilet, wsiąść w autobus i ruszyć z rysunkami i próbkami w miasto... jeszcze nie wiem jak, ale będę musiał kogoś znaleźć ;)

Jeśli ktoś z forumowiczów chciałby podjąć się tego zadania będę bardzo ucieszony ;)

Jeszcze raz dzięki za odpowiedz.

Piotrek

--- Ostatnio edytowane 2013-02-17 12:15:13 przez piotrek038 ---

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.