Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Maszyna używana, w 100% sprawna
cena 2500zł

Została zakupiona 1,5 roku temu (koniec listopada 2011) w sklepie stacjonarnym.

Sprzedaję ją, ponieważ nie jest mi już potrzebna.


Link do aukcji allegro:
http://allegro.pl/brother-nv-550-se-maszyna-do-szycia-profesjonalna-i3296031802.html

Zapraszam
W razie pytań proszę o kontakt
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nowa kosztuje 4110 zł. Możesz też sprecyzować, że gwarancja jest 3 letnia.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
hej!

nie wiem jak to jest z ta gwarancja w Pl ale tu gdzie mieszkam jest tak, ze jesli maszyna kupowana byla w sklepie stacjonarnym gwarancja jest imienna i w razie sprzedazy maszyny gwarancja przepada.Jedyna gwarancja jaka pozostaje to ta firmy brother tylko nie wiem jakie naprawy ona pokrywa.
a pozatym jest to swietna maszyna, cicha szybka i dokladna a jej duzym plusen jest kolanowka....jednym slowem godna polecenia:okok:

pozdrawiam Masza

--- Ostatnio edytowane 2013-06-04 21:48:08 przez Masza ---
Avatar użytkownika
Szpec od maszyn
W PL gwarancje nie są imienne jeżeli jest to prywatny zakup. Imienne gwarancje bywają w przypadku zakupu na firmę, a gwarancja w przypadku kupowania na firmę nie przekracza 1 roku.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, chciałam zapytać czy oferta sprzedazy maszyny jest jeszcze aktualna?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W PL gwarancje nie są imienne jeżeli jest to prywatny zakup. Imienne gwarancje bywają w przypadku zakupu na firmę, a gwarancja w przypadku kupowania na firmę nie przekracza 1 roku.
To chyba nie do końca tak, bo to wtedy jest rękojmia między sprzedawcą a kupującym, a gwarancja to w zależności jak marka do tego podejdzie. Niestety większość marek nie uwzględnia w ogóle firm w gwarancji i nie chcą takich sprzętów naprawiać wymigując się faktem, że użycie było niezgodne z przeznaczeniem :)

W tym wypadku zapewne jeżeli będzie paragon oryginalny to nie powinno być problemów z gwarancją :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.