Wersja do druku

5 stron: 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Robiłam porządki i znalazłam troszkę rzeczy, które mi się nie przydadzą już raczej - może komuś się przyda :)

Tkaniny:
- Czarna w beżowy prążek pionowy (co 1cm) - to chyba elana jest, grubość cienka/średnia, dosyć miła w dotyku, lejąca i dosyć miękka, bez elastanu ale lekko się nadaje - idealna na spódnicę :) - 154x106cm, 5zł

--- Ostatnio edytowane 2014-07-09 06:46:26 przez Gosia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
-

--- Ostatnio edytowane 2014-05-09 08:47:46 przez Gosia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
niedostępne

--- Ostatnio edytowane 2014-02-19 13:59:36 przez Gosia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fioletowa tkanina w nieregularny wzór, raczej cienka, miękka, bez elastanu, chyba bawełna ewentualnie z dodatkiem czegoś sztucznego kupon ma ok 2m długości z tym 86cm ma wycięty z boku pasek 10cm Czyli jest to ok 145cm x 114, a potem 135 x 86cm, 14zł
Brązowo-czerwona tkanina - dekoracyjna raczej nie widzę tego na odzieży, sztuczna, cienka, śliska ok 140cm x 290cm, 10zł

--- Ostatnio edytowane 2014-02-19 14:00:18 przez Gosia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A to tkaniny po babci - zdecydowanie należy je wyprać bo dłuuugo leżały w szafie :)

Brązowa tkanina - nierozciągliwa, średniej grubości, trochę szorstka w dotyku więc wymaga podszewki, kolor ciemny brąz raczej chłodny (nie wyszedł dobrze na fotkach), z jednej strony ma ciachniętą krajkę, będzie dobra na spódniczkę 144x63cm, 3zł


--- Ostatnio edytowane 2014-07-09 06:46:51 przez Gosia ---

--- Ostatnio edytowane 2014-07-09 06:47:12 przez Gosia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
niedost.

--- Ostatnio edytowane 2014-07-09 06:47:36 przez Gosia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej Gosia,

moglabys mi zarezerwowac len czarny i rozowy, ta zolta bawelne oraz szyfonowe groszki??to tak na razie bo moze wstawisz jeszcze cos interesujacego :)


pozdrawiam Masza
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Akcesoria okołokrawieckie :P

Trzymak do przewodu parowego żelazka z klamrą mocowaną do stołu - mam tak ułożony stół do prasowania, że mi się nie przydaje 20zł
Zestaw do poszerzania pasa i kołnierzyka, 1zł szt

--- Ostatnio edytowane 2014-07-09 06:48:33 przez Gosia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej Gosia,

moglabys mi zarezerwowac len czarny i rozowy, ta zolta bawelne oraz szyfonowe groszki??to tak na razie bo moze wstawisz jeszcze cos interesujacego :)


pozdrawiam Masza
Pewnie :) Na razie koniec, bo oddanie każdej tkaniny to walka z wewnętrznym stworem, który lubi wszystko gromadzić i mówi zoooostawww :p
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A no i jeszcze wysyłka wg cennika poczty polskiej + 1zł opakowanie - będę ważyć jak ktoś chce wiedzieć dokładnie :)

5 stron: 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.