Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,
Mój pierwszy post :) czy może ktoś z Państwa orientuję się gdzie można zamówić wykrój krawiecki kurtki, zamieszczam zdjęcie? Będę wdzięczny za odpowiedz. Ile może kosztować taka forma?

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Są firmy zajmujące się tworzeniem szablonów krawieckich - najlepiej przez google szukać, aczkolwiek podejrzewam, że taka usługa tania nie jest no i bardziej nastawiona na większe zamówienia, a nie pojedyncze sztuki.
A jak tylko dla siebie ma to być to lepiej poszukać gotowców i spróbować przerobić do formy jaka nam odpowiada :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W Burdzie? http://www.burda.pl/wykroj/2010-burda-1-111

Ta kurtka na przedstawionym obrazku jest raczej prosta, tylko kolorowe tkaniny robią wrażenie.

--- Ostatnio edytowane 2013-10-01 13:57:13 przez Wiola99 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dość często odwiedzam "ciucholandy" właśnie z nadzieją na ciuszki, z których mogę zrobić wykrój. Głównie w soboty, kiedy wszystkie rzeczy są po 2 lub trzy złote. Trzeba potem poświęcić trochę czasu na rozprucie, ale wykrój jest:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo dziękuję za odpowiedź w tak szybkim czasie i konkretnie. Znalazłem ten numer burdy, ale jest po rosyjsku. Mam nadzieję, że sobie poradzę z mamą :) Trzeba będzie troszkę pozmieniać w tym wykroju, ale co tam. Ważna jest ciepła i rzucająca się w oczy kurtka :P

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.