Wersja do druku

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bardzo potrzebuję 2 m takiej taśmy tylko w czarnym kolorze. Proszę popatrzcie w swoich pasmanteriach. Bardzo pilna sprawa

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie kupowałam tu, więc nie wiem jak obsługują, ale mają taką taśmę, co prawda nie czarną, ale w kolorze grafitowym. Może się taka do czegoś nada?

Fides
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No ja widziałam ale też w srebrnym, a tak przy okazji mam pytanko, jak to mocujesz do tkaniny ? Bo ja mam taką taśmę ale ćwieki są stożkami i właśnie odcięłam jeden rządek i przyszywałam ręcznie co trzecią, czwartą sztukę, ale po przerywało się w niektórych miejscach. Babka w hurtowni mi mówiła żeby to na klej przymocować, ale jaki ?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
proponuję klej-nitka gutermanna HT2 można też podkleić zwykłą taśmą termo, najpierw przyprasować do spodniej strony, usunąć papier i przyprasować do tkaniny, jedyny problem to ciężar takiej taśmy ćwiekowej i niestety może się okazać konieczne żmudne przyszywanie ręczne
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
A nie lepiej przyszyć/wpiąć/wkręcić/wbić ... te ćwieki? Ja tam klejom nie ufam, ćwieki mogą odpadać po praniu.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Magda:te płaskie można maszyną,stożki tylko twoją metodą.
Fringo: nie mogę ich wbijać,wkręcać ani przyszywać,bo muszę z tej taśmy uszyć rękawki. Dalej szukam,was też bardzo proszę.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
niestety , tylko srebrna...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Kasia! Widziałam coś takiego dzisiaj! Babka ma tylko 2 metry w pasmanterii!!

Kto ma numer telefonu do Kasi - bardzo proszę, wyślijcie go do mnie - albo, Kasia, dzwoń ty, jeśli przeczytasz tego posta na czas: 791 225 070

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.