Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czy może ktoś chce sprzedać używany manekin krawiecki rozmiar 38 - 40?
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję roksanitko :) i chyba zapomniałam, że jest coś takiego jak allegro. Kiedyś to się nazywała pomroczność jasna, nie wiem jak teraz:( ale chyba coś na s ha ha
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jakie one ładne są :D

Tak mi się spodobały,że muszę pomyśleć nad zmianą 'ubranka' dla mojego.
Mam troszkę tkanin w róże:D
Szyłyście kiedykolwiek pokrowiec dla manekina?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Faktycznie ładne. Ale chyba jednak praktyczniejsze, bardziej przyjazne naszym oczętom, są te zwykłe, gładkie. Przy szyciu czegoś wzorzystego, przymiarka na równie wzorzystym materiale mogłaby okazac się męką. Czarny nie sprawdzałby się wieczorami... Marudna jestem? Nie, po prostu zastanawiam się przy każdym zakupie, rzadko kupuję coś "na gorąco" (najczęściej w takim przypadku żałuję). Gdybym kupowała, to wzięłabym beżowego, cielistego. Ale bardzo dobrze, że jest wybór, każdy może miec inne preferencje...
P.S. Mój laptop nie pisze małego "Ć". Jeszcze, bo mam nadzieję, to rozgryźc.
Avatar użytkownika
Administrator
Ale można zmienić manekinowi koszulkę :) Można kupić gładką w jasnym kolorze, w ciemnym albo ze wzorem :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To prawda. Można sobie kupic kolorowego, ozdobnego manekina, postawic gościa w salonie, a do pracy ubierac go w roboczą, gładką koszulkę. No jest to pewien pomysł.:)
Nie zauważyłam kiedy dokładnie zmienił się mój status. Dziękuję!

--- Ostatnio edytowane 2014-01-16 15:54:22 przez violina64 ---
Avatar użytkownika
Administrator
No właśnie u nas tak jest, ze regulowany służy pomocą podczas szycia a styropianowy w kremowej koszulce stoi w salonie :) A status zmienił Ci się, gdy przekroczyłaś określoną liczbę postów :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, nie wiem czy Twoja propozycja jest jeszcze akutalna ale mam na sprzedaż manekiny :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.