Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Regulamin powstał po to aby go przestrzegać. Nie masz wymaganej ilości postów, jesteś nową osobą na forum, nie znamy Cię. Twoje ogłoszenie zostało edytowane ponieważ regulamin mówi jasno, że ogłoszenie sprzedaży może umieścić osoba mająca minimum 50 wpisów na forum. Ty póki co nie spełniasz wymaganych warunków.
Susanna

--- Ostatnio edytowane 2014-02-18 21:35:56 przez Susanna ---
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
regulamin przeczytala??? :paluszkiem:
przekieruj na allegro i bedzie git
Avatar użytkownika
Świeżynek
coś nie tak?
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
Avatar użytkownika
Świeżynek
jak najbardziej tak
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chyba jednak nie.
Od 1 października 2013 GIEŁDA KRAWIECKA jest dostępna tylko do aktywnych uczestników forum, którzy posiadają na swoim koncie co najmniej 50 napisanych postów. Oferty sprzedaży od nowo zarejestrowanych użytkowników forum (który tylko po to się tutaj zarejestrowali) będą usuwane.
Taka jest nasza wspólna decyzja, która została podjęta po kolejnej próbie wyłudzenia pieniędzy od forumowiczów.
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
Gosiu juz nie chcialo mi sie produkowac
na pewno nie czytala
Avatar użytkownika
Świeżynek
nie jestem tu po to zeby wyłudzic pieniądze, gdyz transport tylku i wylacznie na miejscu badz moj przy wiekszych iosciach, dopiero co dodałem posta, bo zalezy mi na czasie, ale niebawem te 50 postów już nabede, prosze o nieusuwanie mojej oferty, z ogry diekuje
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To chyba jest Pan, oby nie Garuda
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, poszukuję tkaniny na zasłony. Wystepuje w kilku wersjach kolorystycznych. Może ktoś z forumowiczów natknął się na taki materiał. Bedę wdzięczna za namiary.
Załączniki

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.