Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Proszę zerknąć w regulamin giełdy.

--- Ostatnio edytowane 2014-03-03 19:13:56 przez Susanna ---
Wiadomość skomentowana przez Susanna :
Ten wątek został przeniesiony z kategorii TECHNICZNIE O FORUM.
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
nie pierwszy raz to reklamujesz
i to nieodpowiedni wątek
Avatar użytkownika
Świeżynek
przy pierwszej w (2012) stronie miałem zarzuty że jest uboga i bez zdjęć padły pytania kiedy będzie nowa (mogę to sprawdzić i jeśli trzeba to odszukam te pytania ) jak się pojawiła nowa to spam ?? po prawie 2 latach chciałbym dostawać spam raz na dwa lata, czy to znaczy że nie można nic zmieniać ?? czy jeśli raz coś się pojawi na forum to przez rok lub dwa ma być bez zmian ?? reklama?? czy podając nazwy na forum handlujących na allegro czy sklepy internetowe nie reklamujecie ich??
Avatar użytkownika
Administrator
Mandat sytuacja od 2012 roku na forum "lekko" się zmieniła. Od tego czasu forum bardzo się rozwinęło a co za tym idzie, pojawiło się sporo spamerów w tym - nieuczciwych sprzedawców (poczytaj chociażby wątek o Garudzie). Nie mam litości jeśli chcę aby ludzie tutaj piszący czuli się bezpiecznie. Zaktualizowany regulamin obowiązuje od kilku miesięcy wszystkich bez wyjątku.
Zresztą nadciągają kolejne zmiany. Forum przestanie być darmowym portalem ogłoszeniowym dla firm.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
ok, zdrowia życzę:) proszę dać znać kiedy będzie można zapłacić za reklamę na forum pozdrawiam
Avatar użytkownika
Administrator
ok, zdrowia życzę:) proszę dać znać kiedy będzie można zapłacić za reklamę na forum pozdrawiam
Jeśli będziesz BYWAŁ na forum to sam zaobserwujesz zmiany :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.