Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Przeczytaj REGULAMIN GIEŁDY zanim wystawisz ogłoszenie!


--- Ostatnio edytowane 2014-03-12 09:08:26 przez Susanna ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Przeczytałam...
Szkoda szukałam miejsca na internecie gdzie mogę sprzedać swój owerlok, przypadkowo i dzięki temu znalazłam wasze forum.
Wydawało mi się że jest to dobre miejsce,skupiające tych którzy mogą być nim najbardziej zainteresowani.
Może jestem naiwna ... ale nie rozumiem na czym mogło by polegać nadużycie przy wstawieniu ogłoszenia przy pierwszym poście.
Poszukam więc innych którzy mogą być zainteresowani.
Pozdrawiam

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a tablica, gumtree, allegro, ebay? Dlaczego akurat na forum padło? A co do nadużycia, to jak pobędziesz z nami tu trochę dłużej, przejrzysz wątki, to zrozumiesz sama ;)
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Świeżynek
Już wystawiłam na allegro :) ale też szukałam miejsc gdzie jest więcej skupionych ludzi zainteresowanych tematem
A zostać dłużej zostanę z przyjemnością :). Do tej pory nie szukałam na internecie forum skupiającego ludzi których szycie jest pasją.
Teraz widzę że dużo straciłam, można tu wiele przeczytać a jako samouk musiałam sama do wszystkiego dochodzić na zasadzie prób i błędów.
Wygląda na to że choć ogłoszenia nie mogę wstawić to jednak czegoś się nauczę ;)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Po prostu już raz trafił się nam oszust... Dlatego Susanna postanowiła zaostrzyć kryteria ;-) Za zgodą forum :-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Rozumiem :( szkoda
Avatar użytkownika
Administrator
Po prostu już raz trafił się nam oszust... Dlatego Susanna postanowiła zaostrzyć kryteria ;-) Za zgodą forum :-)

Ania
Jest tak jak Ania pisze - za zgodą forumowiczów ustaliliśmy minimalną ilość postów dla osób, które chcą tutaj coś sprzedać i tego się trzymamy :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
:) "szkoda" napisałam a propo tego że takie sytuację się trafiają
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witamy Firdum Dyrdum:D
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Świeżynek
:) witaj

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.