Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam serdecznie
Poszukuję overlock który będzie mi ładnie obrzucać oraz obrzucać z rolowaniem. Głównie będzie obszywać tafty, satyny (atłasy) oraz tkaniny podszewkowe. Myślałam o jakimś overlocku 3 nitkowym? Czy możecie mi coś polecić? Może na forum znajdują się jacyś sprzedawcy?
Dodam, że nigdy nie szyłam na overlocku, więc chciałabym, aby nici nawlekało się bez większych problemów.
Cena: byłabym szczęśliwa gdybym zmieściła się w 1000zł.

Pozdrawiam
Asia
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Może w Lidlu dostaniesz jeszcze ten overlok.Cena w Lidlu to 599,00zł:
http://www.swiatagd.com/pl/p/OWERLOK-OVERLOCK-SINGER-14SH754-4-nitkowy-GRATIS/375
Noż można wyłączyć :).
Zakupiłam własnie w Lidlu (ponad m-c temu ) i jak na moje domowe potrzeby -odpukać- spisuje się dobrze i wystarczy.
________________________________________________________
"W żadnym wieku nie powinieneś się wstydzić tego, czego nie wiesz, ponieważ zamiłowanie do nauk i zajmowanie się nimi nie ogranicza się do czasów szkolnych, lecz kończy się z życiem." (Szymon Marycki,1551)
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Na forum jest sprawdzony i bardzo chwalony sprzedawca - Pavel. Ale ostatnio coś rzadko zagląda...
Spróbuj odnaleźć jego wątki dotyczące sprzedaży maszyn - w którymś poście podawał swój numer telefonu.:)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Świeżynek
magnez33 powiem szczerze, że bałabym się tego Singera. W internecie nie ma o nim za dużo opinii, a gdzieś czytałam o overlocku Lidlowskim (nie wiem czy chodziło konkretnie o ten), że po kilku miesiącach szycia robi się bardzo głośny i komuś się rozsypał. Ogólnie szyję dość dużo, więc musi być to coś wytrzymałego. Nie chciałabym maszyny przemysłowej, bo to ogromna różnica w cenie.
Zibiasz dziękuję. Spróbuję się z nim skontaktować.

Może ktoś byłby w stanie polecić mi jakiś konkretny sprzęt? :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na forum jest sprawdzony i bardzo chwalony sprzedawca - Pavel. Ale ostatnio coś rzadko zagląda...
Spróbuj odnaleźć jego wątki dotyczące sprzedaży maszyn - w którymś poście podawał swój numer telefonu.:)
To fakt ze troche zaniedbałem forum a to z powodu ze mam ojca w szpitalu ale zaglądałem co drugi dzien czytałem i odpisywałem na wszystkie wiadomości, nadal jestem aktywnym użytkownikiem i sprzedawcą

--- Ostatnio edytowane 2014-04-01 19:57:20 przez pavel ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem SZCZĘŚLIWĄ posiadaczką owerloka Singer 14SH754, kupionego w Lidlu na początku lutego tego roku. Z tego, co wiem, kilka innych forumowiczek też się na niego skusiło (cena!!!) i też nie żałują. Podejrzewam, że negatywne opinie o lidlowskim owerloku, które do Ciebie dotarły, dotyczą owerloka SilverCrest, czyli tzw. marki własnej Lidla. Oczywiście wszystko zależy od pieniędzy, jakie możesz przeznaczyć na sprzęt. Pavel oferuje bardzo udany (w opinii innych forumowiczek) owerlok Merrylock, który jednak kosztuje prawie trzy razy tyle, co mój Singer. Dla mnie wybór był prosty: albo kupię Singera w promocji w Lidlu, albo nie kupię żadnego, bo ceny są zaporowe. Kupiłam Singera za 2/3 jego zwykłej ceny i nie żałuję, na moje potrzeby zupełnie wystarczy.

--- Ostatnio edytowane 2019-11-29 18:28:16 przez violina64 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dokładnie :) . Niepochlebne opinie dotyczą overloka SilverCrest,który wcześniej był sprzedawany w Lidlu. Odszukaj wątek " Owerlok Singer 14SH754" i poczytaj coś -nie coś więcej na temat Singera 14SH754. Serwisuje go (odpukać :D)Arka Radom a to jest serwis przyjazny klientowi:).Decyzja należy oczywiście do Ciebie - dla mnie ten sprzęcior wystarczy:).
________________________________________________________
"W żadnym wieku nie powinieneś się wstydzić tego, czego nie wiesz, ponieważ zamiłowanie do nauk i zajmowanie się nimi nie ogranicza się do czasów szkolnych, lecz kończy się z życiem." (Szymon Marycki,1551)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.