Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam! Mam do sprzedania fabrycznie nowy chwytacz tej firmy, w orginalnym pudełku. Zainteresowanym moge wysłać zdjęcia

--- Ostatnio edytowane 2014-04-13 16:07:10 przez Chudy ---
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
Nowi użytkownicy,czytajcie regulaminy !!!
do czego ten chwytacz w ogóle?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Gdybym sie bardziej znał to bym napisał ;) O ile mi sie dobrze wydaje to ta część jest chwytakiem dolnej szpulki. A regulamin przeczytałem dopiero po opublikowaniu, mój błąd
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
ale do jakiej maszyny?
załącz fotkę,może się ktoś odezwie
wystaw na allegro lub gdzie indziej

no to do jakiejś przemysłówki

--- Ostatnio edytowane 2014-04-13 16:16:21 przez roksanitka ---
Avatar użytkownika
Szpec od maszyn
W tym przypadku zdjęcie będzie nieprzydatne, chyba że będzie uzupełnione dokładnymi pomiarami suwmiarką poszczególnych części chwytacza w kilku płaszczyznach. W maszynach przemysłowych chwytacze mogą wyglądać podobnie, ale różnią się wymiarami i przy sprzedaży pasuje podawać jego dokładne oznaczenie, lub przynajmniej do jakiej maszyny jest przeznaczony.

Ps. przy sprzedaży "na oko" można wystawić na Allegro za 10 zł, może ktoś zaryzykuje.

--- Ostatnio edytowane 2014-04-13 16:23:07 przez bogdan ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
jezt opisany jako hpf -545
Avatar użytkownika
Administrator
Chudy podaj linka do allegro - w przeciwnym razie usunę ogłoszenie.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Szpec od maszyn
jezt opisany jako hpf -545
Chwytacz do starszych stębnówek przeznaczonych do ciężkiego szycia marki Pfaff, kilku z modeli pomiędzy 500 a 600, prawdopodobnie był również montowany w którymś ze starszych domowych Pfaffów.
Marka chwytacza japońska, ale do Polski trafiają przeważnie produkowane w Chinach i Indiach.
Zastosuj się do wpisu Susanny, zamieść przedmiot na Allegro i podaj link do aukcji.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam. Mam 3 takie chwytaki jak napisał kolega wyżej. Hirose Hook HPF-545 i chętnie się ich pozbędę, tylko pytanie za ile je wystawić? Chwytaki są nowe, w oryginalnych pudełkach.
Pozdrawiam.

--- Ostatnio edytowane 2015-11-08 14:52:07 przez tak_nie ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.