Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam!
Chciałbym Prosić Was o wycenę przyszycia metek żakardowych jak na poniższych zdjęciach.
Przyszycie na dole koszulki.

Ilość to około 100 sztuk miesięcznie przez pierwsze kilka miesięcy, później około 200-250 sztuk miesięcznie.
Zlecenia cykliczne. Nasze koszulki, nie trzeba ich rozpakowywać ani pakować do żadnych folii czy kartonów.

Jesteśmy z województwa opolskiego, dlatego szukam kogoś tu na miejscu.
Nikt póki co nie określił się z ceną za sztukę.. Metka kosztuje 16gr netto/sztuka.

Czy jest taka szansa, aby ktoś podał mi niezobowiązującą cenę, jaką wziąłby za przyszycie metki przy tych ilościach?
Chcę po prostu mieć porównanie do tego, co za chwilę otrzymam od lokalnych krawcowych :)

Pozdrawiam,
Kamil


--- Ostatnio edytowane 2014-09-25 08:55:03 przez cammilo ---
Wiadomość skomentowana przez Susanna :
Ten wątek został przeniesiony z kategorii GIEŁDA KRAWIECKA.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Raczej powinieneś się okreslic ile jestes skłonny zapłacic za taką usługe.
Ponieważ możesz chciec zapłacic 0,10 a ktos może chceć 1,00
Avatar użytkownika
Świeżynek
No nie do końca.. :)
Każdy powinien umieć wycenić swoją pracę, określić ile czasu zajmie mu taka metka, pomnożyć x100 i przeliczyć ile za określony czas chce dostać pieniędzy.

Ja chcę zmieścić się w cenie 1zł brutto za całość, jeśli będzie taniej to super!

Zauważyłem, że okoliczne krawcowe też mają problem z wyceną, bo dziś usłyszałem ceny 1,50 - 3,00zł/szt.
Przed chwilą znalazłem też osobę, która jest skłonna wykonać to za 0,50zł.

Jak widać ceny bardzo różne.
Pytanie, czy da się taką metkę przyszyć "jednym pociągnięciem" nitką, czy trzeba jak dziś usłyszałem "najpierw przyszyć jeden z tych zakładów od środka, następnie zawinąć metkę o koszulkę i dopiero przyszyć od zewnętrznej, widocznej strony"?

Bo to pewnie też wpłynie na cenę (czas szycia).

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trzeba wypróbować dwa sposoby i porównać :)Możesz sobie zażyczyć przeszycie raz.
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Zauważyłem, że okoliczne krawcowe też mają problem z wyceną, bo dziś usłyszałem ceny 1,50 - 3,00zł/szt.
Przed chwilą znalazłem też osobę, która jest skłonna wykonać to za 0,50zł.
Krawcowe nie mają problemów - po prostu mają co robić :-) Jeśli mogą "szyć swoje" i zarobić więcej - to wyceniają się drożej.

Jeśli ktoś ma pracowników, którym nie za bardzo jest w stanie wypełnić czas pracy, a nie chce płacić im za nic-nie-robienie - to nawet i 20 groszy za sztukę jest dla tego kogoś dobrą ceną.

Ale wątek nie o tym ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.