Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
witam,

pilnie poszukuję neonowej ZIELONEJ bawełnianej lamówki. ok 10m. Czy ma ktoś na sprzedaż?

przeglądałam wiele stron , portali aukcyjnych ale nie odpowiada mi kolor bo nie jest rażący zielony a taki właśnie potrzebuję, jaskrawa zieleń bądź jaskrawa żółć.

gdyby ktoś miał na sprzedaż - CHĘTNIE KUPIĘ :)

lub gdyby ktoś, gdzieś przypadkiem widział to proszę o info :)

dzięki, pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Administrator
Mam taką rażąco-żółtą lamówkę ale ona nie jest bawełniana i wątpię, że znajdziesz bawełnianą w takim odcieniu. Mam też pomarańcz na zbyciu.
Pomarańczową wszywałam do sukienki więc możesz sobie zobaczyć odcień -> KLIK natomiast zdjęcia żółtej nie mam.

Jeśli jesteś zainteresowana to mogę Ci wysłać te lamówki i gdyby spełniały Twoje oczekiwania to dogadamy się co do ceny ale sprzedam tanio bo mi leżą :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Mam taką rażąco-żółtą lamówkę ale ona nie jest bawełniana i wątpię, że znajdziesz bawełnianą w takim odcieniu. Mam też pomarańcz na zbyciu.
Pomarańczową wszywałam do sukienki więc możesz sobie zobaczyć odcień -> KLIK natomiast zdjęcia żółtej nie mam.

Jeśli jesteś zainteresowana to mogę Ci wysłać te lamówki i gdyby spełniały Twoje oczekiwania to dogadamy się co do ceny ale sprzedam tanio bo mi leżą :)
dziękuję za odp :)
proszę wyślij mi foto tej rażąco-żółtej lamówki :)
napiszę w pw emiala :)

P.S proszę dalej pisać jeśli ktoś posiada lub wie gdzie można kupić jaskrawą zieleń lub jaskrawą żółć :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
a dokładnie to szukam takiej jak na foto ..

kiedyś była na allegro, aktualnie nie ma :(

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
U producenta?

http://www.lamowka.com.pl/sklep/?16,lamowka-bawelna-policoton-szerokosc-18mm

Ania


Dziękuję.
Już tam pisałam, ale niestety na razie bez odzewu. Czekam może odpiszą. W ich sklepie nie mają aktualnie z tego co widziałam.

Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
już znalazłam :)

dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
Avatar użytkownika
Administrator
Ta żółta i pomarańczowa to nie jest ani bawełna ani policoton tylko coś sztucznego. Podczas palenia pięknie się topi.

Mam mały nawój tej żółtej, dokładnie ten sam kolor.

--- Ostatnio edytowane 2014-11-19 15:49:39 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ta żółta i pomarańczowa to nie jest ani bawełna ani policoton tylko coś sztucznego. Podczas palenia pięknie się topi.

Mam mały nawój tej żółtej, dokładnie ten sam kolor.

--- Ostatnio edytowane 2014-11-19 15:49:39 przez Susanna ---
Dziękuję ale już wcześniej znalazłam :) w tym kolorze ktory szukałam, co prawda nie bawełnianą, tylko poliester, ale mnie odpowiada :)

p.s.po co miałabym palić lamówkę? ?

Pozdraiwam :)
assca

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.