Wersja do druku

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,

Do sprzedania zupełnie nowy prasulec. Tego przedmiotu nie powinno zabraknąć u żadnego krawca :)


Prasulec jest to specjalistyczna forma prasowalnicza z wypukłościami. Dzięki unikalnemu kształtowi powierzchni, zapewnia wygodne i efektywne prasowanie odzieży w trudno dostępnych miejscach np. barki, rękawy, zaszewki.
Przeznaczony jest do prasowania wszystkich rodzajów garderoby, zarówno męskiej, jak i damskiej: koszule, marynarki, płaszcze, spodnie, spódnice, bluzki, itp.
Produkt nie wymaga posiadania stołu prasowalniczego, dzięki czemu można z niego korzystać w domu oraz w małych zakładach krawieckich. Jego niewielkie rozmiary gwarantują łatwe przechowywanie, a trwała konstrukcja stabilne i wygodne prasowanie.
Prasulec jest wykonany ręcznie ze 100% naturalnych materiałów: drewna, płótna oraz ekologicznego wypełnienia.

www.prasulec.pl

Marzena
tel. 660450041


--- Ostatnio edytowane 2014-11-24 22:11:02 przez m_czarna ---

--- Ostatnio edytowane 2014-11-24 22:11:30 przez m_czarna ---

--- Ostatnio edytowane 2014-11-24 22:11:53 przez m_czarna ---

--- Ostatnio edytowane 2016-03-17 07:07:33 przez m_czarna ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
mam bardziej praktyczny zrobiony przez ojca,zrobiony z 1 deski (oczywiscie pocietej odpowiednio) ma juz 13 lat i ma sie calkiem dobrze,gdyby robil mi go teraz pewnie nie kosztowalby wiecej niz 10 zl

a tak w ogole gdzie jest link do aukcji ???????????????????????
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję za cenną uwagę o aukcji. Utworzę i dodam.
Co do ceny.... no cóż na ten temat się nie będę wypowiadać. Ale ktoś się przy tym napracował i zainwestował w materiały, więc cena 10 zł, o której wspominasz to jakaś abstrakcja.
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
link koniecznie
nie no dycha jak se ktos sam zrobi
ale te 150 to lekkie przegiecie
tu jest np taki http://pl.strima.com/texi-sleeve-buck-prasulec-rekawowy-uniwersalny/item/1036196/

z reszta kazdy sprzedaje za ile uwaza :)

--- Ostatnio edytowane 2014-11-23 22:52:01 przez roksanitka ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ten rękawowy to zupełnie coś innego, niż ten co ja oferuję - ciężko porównywać oba te produkty. Mój jest uniwersalny i można na nim uprasować wszystko (no może poza firankami), a na tamtym to nawet rękawa dobrze nie uprasuje się. Ale to moje skromne zdanie.
Cena moim zdaniem nie jest przesadzona, biorąc pod uwagę, że jest to produkt praktycznie dożywotni i ręcznie robiony a nie jakaś chinina :)
Profesjonalne tego typu nakładki na stoły kosztują co najmniej 3 razy tyle i jeszcze do tego trzeba zakupić drogi stół.

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A linka do aukcji jak nie ma tak nie ma:(
Avatar użytkownika
Świeżynek
jest :)

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.