Wersja do druku

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Droga Maxii,
w moich pobliskich sklepach nie ma weluru bawełnianego, jest tylko lśniący poliestrowy i to może w dwóch kolorach i przyznam bardziej kojarzy mi się z zasłonami bo włoski nie układają się w jedną stronę. Znalazłam jakiś taki bordo-fiolet i zielony ale żarówka bardziej.
W hurtowniach też ograniczony wybór. Był czarny i taki fuksjowy ale trzeba kupić belkę czyli około 90 m. Być może gdzieś można trafić jakieś końcówki.
Tu link allegro z welurami http://allegro.pl/listing.php/search?string=welur&category=76725

Chciałam Was zaprosić na grudniowe zakupy Pod Bonifacego!
Są ciepłe tkaniny wełniane, polary, dzianiny i gładkie bawełny.
Zbieram też ostatnie zamówienia przed świętami na dodatki i pasmanterię.
Przypominam, że stali bywalcy naszego forum mają 5% rabatu, tylko trzeba się wcześniej skontaktować i ustalić formalności.

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23326276
ZAPRASZAM SERDECZNIE!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Od razu lepiej z tym linkiem na allegro, mozna sobie spokojnie pooglądać i się zastanowić.

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:( a ja świeżynek jestem...od dość dawna ;)

poszukuje czarnego jedwabiu, najlepiej naturalnego ewentualnie sztucznego, takiego nieprzezroczystego jak szyfon tylko ciut grubszego.

opisz mi proszę bliżej tą tkaninę http://allegro.pl/dzianina-wiskozowa-jersey-wzor-kwiatowy-i1968780454.html

--- Ostatnio edytowane 2011-12-10 00:06:15 przez wikuniakwl02 ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To jest bardzo cienka, półprzezroczysta dzianina. Wiskoza z elastanem. Tło czarne, motywy fioletowe, ceglaste, beżowe. Kwiaty beżowe mają około 15cm.
Myślę, że fajowa bluzka z tego wyjdzie, sukienka też oczywiście wszystkie inne zastosowania jakie podpowie wyobraźnia. Tkanina jest niezwykle elastyczna. Wszelkie drapowania wyjdą super bo pięknie się naciągnie. No i podszewka też chyba niezbędna wtedy. Na taką bluzkę t-shirt podszewka niepotrzebna.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
GARGINKO ALEŻ MASZ SLICZNE POLARY W NORWESKIE WZORY.:)
Czy masz suwaki?
Nie oferujesz ich konkretnie ani tu ani tam a ja jestem w potrzebie kupienia:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję za dobre słowo i cieszę się, że Ci się podobają. Jak je zobaczyłam to musiałam kupić do sklepu - nie dało rady sobie wytłumaczyć... Staram się żeby tkaniny były ciekawe, niespotykane no i tanie.
Jeśli chodzi o pasmanterię i dodatki, to w zasadzie mogę mieć wszystko co jest dostępne w hurtowniach. Po prostu dostaję telefon, maila bądź zapytanie, ja się orientuję w dostępności i cenie i jeśli jest pozytywna odpowiedź zainteresowanego to dochodzi do transakcji, niekoniecznie przez allegro. Działa to na zasadzie spełniania zachcianek Klientów.:)
Jeśli chodzi o suwaki to trochę mam. Teraz wybieram się na ostatnie przedświąteczne zakupy w poniedziałek, bo mam trochę zamówień do realizacji. Napisz czego Ci konkretnie potrzeba: długości, kolor i rodzaj, może już bezpośrednio na maila. Jeśli nie znajdę u siebie to zakupię, a potem Ci wyślę.

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Byłam dzisiaj na zakupach dla klientów i po prostu nie mogłam się oderwać no i Wam pokazuję.
Przybornik krawiecki w metalowym pudełeczku w kropki. Super na wyjazdy bo stabilnie zamykany, na prezent fikuśny na Walentynki, no i śliczniusi. Wielkość 8cm/6cm/2,8cm czyli takie dwa grubsze pudełka zapałek. W środku malutkie nożyczki, siedem kolorów nici nawiniętych na kartonik, zestaw 16 igieł w etui, prujka i w plastikowym pudełeczku 12 szpltek z kolorowymi główkami, 6 guziczków malutkich, 6 zatrzasek, 6 agrafek, 4 haftki. Trzy kolory pomarańcz, róż, niebieski.
Druga rzecz to automatyczny nawlekacz igieł. Wsadza się igłę w tulejkę dziurką do dołu, nitkę opiera w zagłębienie, naciska z boku na rączkę, wychodzi pętelka, którą wyciągamy a potem igłę wyciągamy już z nitką! Moje oczy i drżące ręce nareszcie odpoczną!





--- Ostatnio edytowane 2012-01-21 19:27:52 przez graginka ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Przybornik jest uroczy :) Po ile jeśli można wiedzieć?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przybornik 12 zł, nawlekacz 6 zł.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Myślę czy się skusić ??
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.