Wersja do druku

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Monia wypustkę używam do ozdabiania ubrań ale można tez ozdobić poszewki i wieeele innych rzeczy. O tutaj moja sukienka z wypustką-> KLIK
To ona jest w różnych kolorach, fajna sprawa, ale ja ciemna jestem w tych sprawach...:(

Graginko, ja bym sobie po wypłacie zamówiła tylko powiedz mi czy miałabyś także sznurek szatungowy złoty lub srebrny (taki jak do zasłon taki skręcany jakby) i ile by kosztował, one mają chyba 5 mm grubości czy przekroju.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeśli chodzi o wypustkę (lamówka z zaszytym sznureczkim) to ona jest satynowa, bawełniana, z ortalionu, skóry sztucznej, zamszu itp oczywiście też jednobarwne i we wzory no i złote oraz srebrne. Jak widać można poszaleć!

Czy o tego typu sznury chodzi? http://allegro.pl/listing.php/search?string=sznur+do+zas%C5%82on&category=76593
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeśli chodzi o wypustkę (lamówka z zaszytym sznureczkim) to ona jest satynowa, bawełniana, z ortalionu, skóry sztucznej, zamszu itp oczywiście też jednobarwne i we wzory no i złote oraz srebrne. Jak widać można poszaleć!

Czy o tego typu sznury chodzi? http://allegro.pl/listing.php/search?string=sznur+do+zas%C5%82on&category=76593

Tak o taki sznurek mi chodziło:] Zauważyłam też, że wyczorowywujesz archiwalne Burdy:] poluje od jakiegoś czasu na 12/2007 i 9/2010 były na allegro ale jak miałam zamówić za 10-11 zł i za przesyłke tyle samo to trochę dużo a jakbym po wypłacie robiła zamówienie u Ciebie to by było fajnie gdyby dało się je zorganizować:) a jeszcze chciałam zapytać czy przy zamówieniu tych sznureczków jak bym chciała tkaninki pokazane na allegro to mam zamówić na allegro czy Tobie tu napisać?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeśli chodzi o sznurek do zasłon z chwostem to chciałabym wiedzieć jaki kolor i grubość Cię interesuje.
Niestety nie umiem czarować... A te archiwalne numery Burdy są na kiermaszu u mnie w mieście. Jeśli będą te numery (6 zł/sztukę) to kupię jeśli się decydujesz.
Tkaniny, które wystawiam na allegro zawsze kupuj przez nasze forum. Wyślij mi maila i ja je dla Ciebie odkładam. Jako Forumowiczka masz 5% rabatu!
Zapraszam serdecznie!

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ten sznurek to złoty potrzebuje i tak 5 mm , a co znaczy z chwostem? bo jeśli to ten dzyndzołek to ja tylko sam sznurek na metry bo ja to do sukienki potrzebuje przyszyć więc dzyndzołki mi nie potrzebne. A Burdy jak najbardziej zamawiam:] Dziękuję :]
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Miłe Panie i Panowie, idzie wiosna a u mnie takie cudeńka są. Do ozdabiania kartek, ubranek, wycinania, upiększania, polepszenia sobie samopoczucia itd
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mili Państwo! No nic? żadnych komentarzy? Że śliczne? Że do bani?
Aniu chociaż Ty napisz słówko, pliiiiiiiiiiissssssssssssssss
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Szczerze? Dopiero teraz się przyjrzałam B-)
Kaczuszki i zajączki ;-) A na pierwszy rzut oka myślałam, że zwykłe cusie... ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
Fajne toto :D Jakbym miała małe dzidzi to bym uszyła sukieneczkę i ozdobiła zajączkami :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanno kurcze no oniemiałam... Dopiero zobaczyłam u Ciebie na blogu kropeczki. Dziękuję bardzo :zawstydzony: jestem oszołomiona.
________________________________________________________

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.