Wersja do druku

10 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Z potrzeby serca i życiowego układu założyłam własną firmę.
Sprzedaję tkaniny, pasmanterię, robię drobne usługi krawieckie.

Jeśli macie zachcianki na konkretne tkaniny postaram się sprowadzić.
Do każdego zamówienia doliczam osobno koszty przesyłki.

1.tweed brązowy z czekoladowym flokiem, wzór kwiatowy
8 zł/metr, dostępne 9 metrów
2. tkanina poliestrowa na kostiumy, spodnie, spódnice z dodatkiem lycry, kolor kakaowy w prążek bladoróżowy i amarantowy
12 zł/metr, dostępne 3 metry
3. ruda dzianina cienka, z bawełną, drukowana, pręgi rude jasne i ciemne, kremowe i turkusowe
10 zł/metr, dostępne 8 metrów
4. chabrowy polar dwustronny, jedna strona gładka, druga z dłuższym, nierównomiernym włosem, jakby futerko
12 zł/metr, dostępne 8 metrów
5.tweed plisowany nierównomiernie w kolorze kakaowym,
8 zł/ metr, dostępne 6 metrów
--- Ostatnio edytowane 2011-11-03 20:02:43 przez graginka ---

--- Ostatnio edytowane 2011-11-03 20:04:30 przez graginka ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
tweed brązowy z flokiem w kwiaty poliester z lycrą ruda dzianina chabrowy polar tweed plisowany
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Miłe Panie i Drodzy Panowie,

miło mi zaprosić Państwa do mojego sklepu na zakupy. Stopniowo będzie przybywać tkanin, wkrótce też pojawi się pasmanteria i dodatki krawieckie. Chętnie zrealizuję, w miarę możliwości, indywidualne zapotrzebowania. Dla Stałych bywalców naszego forum 5% rabatu.

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=23326276

Zapraszam serdecznie do zgłaszania uwag i komentarzy.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajne tkaniny i przystępne ceny. Czekam na powiększenie asortymentu i będę wybierać a tym bardziej jak by był może loden albo flausz w soczystych kolorkach w rozsądnych cenach. A tak np jak się zamówi ok. 5 m. to jaki by był koszt przesyłki (chodzi o te grubsze tkaniny)? I jak rozumieć stałych bywalców? Chodzi o ilość postów czy samo zarejestrowanie na forum? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Lodenu ani flauszu nie mam. Będzie wełna płaszczowo kostiumowa kremowo-beżowa i szaro-grafitowa.
Jeśli chodzi o koszt wysyłki przy większej ilości to wyliczam indywidualnie po zważeniu tkanin.
Stali bywalcy to co najmniej Stara Gwardia z naszego forum.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tak zapytam z ciekawości, bo wreszcie trafiłam na ten wątek i cieszę się, że jest allegrowicz, który może się wypowiedzieć w temacie... otóż moje pytanie brzmi: dlaczego miarą jest 0,5 metra??? poruszałyśmy już to na forum o tutaj:
http://ekrawiectwo.net/board/thread/20813/piekne-ciekawe-zaskakujacetkaniny/?page=4
a widzę że i u Ciebie jest taka miara???
mam nadzieję, ze dziewczyny mnie nie zlinczują ;)
Pozdrawiam:)

--- Ostatnio edytowane 2011-11-08 22:00:14 przez MonikaB ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uwaga będę się wypowiadać, ale tylko w swoim imieniu.
Na allegro można sprzedać coś na sztuki bądź w całości - tak ogólnie rzecz biorąc. Ile to jest jedna sztuka określa sprzedawca.
W przypadku tkanin sprawa wcale nie jest taka prosta. Jeśli tkanina jest bardzo droga np. sztuczne futro za 180 zł za metr, to dla kupującego każdy centymetr jest ważny, Jak potrzebuje na etolę 60 cm to w przypadku zakupu całego metra ma 40 zbędnych centymetrów i oczywiście 72 złote mniej w kieszeni. Oczywiście zawsze można powiedzieć że kiedyś wykorzysta, ale wiadomo, że takich czekających skrawków jest u nas w zakamarkach mnóstwo i czekają na "świętego nigdy". W takim wypadku sprzedający ułatwia kupującemu i wystawia jako jedną sztukę 10 cm materiału. Potrzebujesz 60 cm kupujesz - 6 sztuk.
Z mojego skromnego doświadczenia wynika, że najczęściej kuponem, który Klient potrzebuje to około 1,5 metra. Są bardzo często tacy, którzy chcą 20-30 cm na różne wstawki bądź dodatki, albo mieszają tkaniny w jednym ubraniu i kupują po pół metra tkanin tych samych, ale w innym kolorze.
Jest pani na allegro tkaniny od Eliny, która w ogóle nie sprzedaje po metrze, nie chce i już! jej prawo, musi tak wystawić, bo allegro nie daje innej możliwości. Sama od niej kupowałam i uważam, że kontakt jest fatalny ale tkaniny fajne i tanie. Każdy wybiera gdzie kupuje.
To tyle tytułem wstępu bądź opisu sytuacji - takie studium przypadku.
Ja ustaliłamm jako jedną sztukę pół metra bo uważam, że tak jest najwygodniej dla obu stron. Wystawiam niewielkie nawoje, nie mam hurtowni i mogę się bawić w odcinanie małych kawałków. Jeśli będę oferować tkaniny drogie, pewnie ustalę cenę sztuki za 10 cm. Inną sprawą są kupony, tu mamy np 3,25 metra za 18 zł i licytacja do tego. Cenę za metr i tak trzeba obliczyć samodzielnie.
Zmierzam do tego, że przydałaby się porównywarka cen tkanin na allegro. Oddzielna kolumna gdzie jest podana cena tkaniny za metr bieżący. Nie sądzę aby allegro coś takiego zrobiło.
Zakupy w sieci dają możliwości przejrzenia mnóstwa ofert i wybrania najkorzystniejszej dla SIEBIE. Jak idziemy do sklepu to wybór jest w stosunku do sieci ograniczony a ceny dużo wyższe.
I teraz w zasadzie czekam co forumowicze na to? Zapraszam do dyskusji.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rozpoczął się weekend, jest więcej czasu na wszystko... więc zapraszam na zakupy!. W ofercie wełny, tweedy, tkaniny płaszczowe, kostiumowe, polar i dzianiny. Jestem otwarta na indywidualne zapotrzebowania, które realizuję w miarę możliwości. Tkaniny są w małych nawojach, można nawet rzec kuponach.
Zapraszam serdecznie!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Graginko a czy posiadasz w swoich zbiorach welur, ale taki jak szyje się dziecięce dresiki czy śpioszki???
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam welurek ale tylko w resztkach, takie kawałeczki, kuponiki po kilkanaście cm. Zmobilizowałaś mnie do obejrzenia i on chyba już nie za bardzo nadaje się do szycia, zaczyna się rozchodzić. W każdym razie do sprzedaży się nie nadaje.
Też mi się marzył welurek, ale nie bardzo mam fundusze na kolejne zakupy...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wielka szkoda, a czy mogłabyś się dowiedzieć ile w sklepie taki kosztuje, bo u mnie w mieście nie ma takiego bawełnianego, jest tylko sztuczny z połyskiem a ja takiego nie chcę.
________________________________________________________

10 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.