Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
najtańszy overlock- tylko nie Arka Radom, ile kosztuje?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To było tak ze ktoś z forum szukał maszyny dzwonił do mnie chyba z 3 razy po czym sie zdecydował więc podałem namiary gdzie ma wysłać pieniądze i wystawiłem paragon fiskalny nastepnego dnia zeby wysłąc przesyłke ale facet ani nie odbiera telefonu ani nie przelał pieniedzy a ja mam karte gwarancyjna juz podbitą i paragon wydrukowany wprawdzie mozna anulowac paragon ale to sa tez kłopoty bo trzeba opisywać w ksiegowosci
Cóż zdarza się, ale chyba nie można tego oszustwem nazwać. Ktoś się rozmyślił po prostu w niezbyt ładny sposób. Równie dobrze mógłby zwrócić towar i również musiałby Pan robić korektę itd, więc chyba lepiej już zanim towar został wysłany :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
najtańszy overlock- tylko nie Arka Radom, ile kosztuje?
Arką Radom nie handluje. Najtańszy mam 4nitkowy merrylock 848ds za 649zł
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Pavel - bez przesady z tą księgowością ;-) W każdym sklepie codziennie trafia się jakiś zwrot - więc to problem żaden... ;-)

Nazywanie tego, że ktoś się rozmyślił - nieuczciwością - to za dużo powiedziane... :-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No nie! A ja byłam pewna, że wziął i nie zapłacił. Jak maszyna nie opuściła sklepu to jest ok.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nieuczciwość to faktycznie trochę za mocne słowo w tym przypadku . Ale ja rozumiem tą sytuację bo sama już 2 razy się w takiej znalazłam. Oprócz Pracowni krawieckiej zajmuję się od kilku miesięcy sprzedażą pewnego urządzenia. Nie jest tanie więc klienci decydują się najczęściej na zakup na raty. Zdażyło się już tak że po przespaniu nocy dzwonią zwrócić towar . Niby nic i tak też można. Ale zawsze niesmak pozostaje. Nie liczę tu swojego straconego czasu na wypełnianiu papierów.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak, tylko ze ja tez pracuje u kogos. Moze to i troche mocne slowa ale zdarzaja sie nieuczciwi kupujacy dlatego wymagam zeby pieniadze wplynely na konto i jesli ksiegowosc zatwierdzi wplate to moge wyslac przesylke i tak od teraz robie, mam dobra firme kurierska ktora dostarcza w jeden dzien i dba o powierzona moja przesylke
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na szczęście maszyna znalazła nowego właściciela :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
A masz overlocki przemysłowe?
Szukam takiego 4 lub 5 nitkowego, do przeszywania cienkich i grubszych tkanin (np jeansu) i zasilany na tradycyjne domowe gniazdko.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A masz overlocki przemysłowe?
Szukam takiego 4 lub 5 nitkowego, do przeszywania cienkich i grubszych tkanin (np jeansu) i zasilany na tradycyjne domowe gniazdko.

3 strony: < 1 2 3 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.