Wersja do druku

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Powstała nowa gazeta. Jest to gazeta otwarta. Osoby powiązane z krawiectwem, decoupagem czy patchworkiem, znające się na szyciu, tkaninach czy modzie mogą napisać do tej gazety, a ona opublikuje ich teksty. Można opisać swoją firmę, lub swoje projekty. Przysłać zdjęcia projektów. Skorzystałem z tej możliwości i postanowiłem napisać o historii rzemiosła w Polsce. Piszą w niej np. o tkaninie memory czy targach w Rzgowie. Na moim blogu jest w całości.

Arek
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeśli ktoś jest ciekawy jak mają wyglądać trendy na zimę lub poczytać trochę o 3 podstawowych kolorach: czerwonym, niebieskim i żółtym warto przeczytać drugi numer gazetki. Ciekawy opis przedstawiający tkaninę dresową oraz nawiązujący do sztuki rękodzielniczej. Całość uzupełnia artykuł Stowarzyszenia w Ozorkowie, które napisało do gazetki artykuł przedstawiający sposób w jaki organizacja walczy z niepełnosprawnością - arteterapię.
________________________________________________________
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W gazetce numer 3 zamieściła swoje prace pani Małgorzata, która wcześniej pisząc z mojego profilu zrobiła to na forum.Teraz szersze ilość osób mogła zobaczyć jej wspaniałe prace.Robi tak wspaniałe bibeloty. Ze styropianu potrafi wyczarować cudeńka.Przedstawione aż 2 tkaniny.Dżins oraz ekoskóra. Historia dżinsu pokazuje skąd pochodzi nazwa tego popularnego materiału. Nigdy nie sądziłem ,że jest tyle modeli spodni dżinsowych. Straight , Slim, Loose Fit i inne Są one szczegółowo opisane.Na pierwszej stronie jest jednak wywiad z niemiecką firmą , która robi zakupy w Polimexie.Ciekawy artykuł o Bożym Narodzeniu opowiada o zwyczajach świątecznych. .
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Textile3
________________________________________________________
Załączniki

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.