Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie!

Zamki.. kryte, metalowe, grube, cienkie itd. Nigdy nie ma ich dosc zawsze przyjdzie ktos z ciuchem do ktorego nie mam zamka w domu. Dlatego tez kupuje w Polimexie (przy kazdym nowym zamowieniu) po dwa lub trzy nowe kolory - korzystam z promocji, biore tez te dluzsze bo zawsze moge je skrocic. Czasami trafi sie ktos kto kupi sam zamek i nawet jak sprzedam po 2 zl to dosc szybko mam zwrot inwestycji.
WIKUNIA - dziekuje - podsunelas mi pomysl aby sprzedawac zamki w zestawach wielokolorowych moze znajdzie sie wiecej chetnych

pozdrowienia
Beata
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus ale ja potrzebuje minimum 55 cm najlepiej 60 a te są tylko po 50 szt w paczce a ja mam ograniczone miejsce i fundusze, teraz zamówiłam 8 paczek zamków ale tylko jeden odcień w różnych kolorach a sukienki szyję w bardzo wielu różnych kolorach. także mam 400 zamków a wybór nadal marny ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
zamki kostkowe zawsze bierzemy najdłuższe żeby można było je skrócić do pożądanej długości ale tych najdłuższych jest marny wybór kolorystyczny ( szczególnie krytych), niestety moja szefowa ostatnio robiła zamówienia i wciąż brała kryte 45 cm a mi one nie pasują do sukienek na tył jeśli ma być od góry ale za to kolorki ładne... ;) i teraz czekając na zamówienie szyje sukienki z zamkami pod pachami ale moim zdaniem lepszy efekt jest jeśli sukienka ma zamek z tyłu
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wreszcie ktoś wpadł na dobry pomysł, żeby oddelegować kogoś do kontaktów z klientami na forum - WIELKIE BRAWA!

też jestem za pomysłem z bonusami za zwerbowanych klientów bo sama też kilku do was podesłałam ;) ale ja tylko mogę przez internet zamawiać bo do najbliżej waszej hurtowni mam dużo ponad 150 km :(
a może pomyślicie o kolejnej lokalizacji w "zagłębiu tkaninowym" koło Janek pod Warszawą? :)można by było za jedną wyprawą i tkaniny i resztę kupić :)

wątek czytam czytam i zachodzę w głowę nad jedną sprawą - skoro w hurtowniach jest więcej towarów, niż w internecie (co akurat dla mnie zrozumiałe bo sama nie wystawiam wszystkiego), to czy można zamówić coś co jest w hurtowni a w sklepie nie? w sensie zamówić przez internet? na zasadzie: piszę majla, w którym pytam czy dana rzecz jest i jeśli jest, to zostaje ona dodana do mojego zamówienia? tak jak to można zrobić w Grażce...?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jeżeli wie Pani, że dana rzecz jest w hurtowni (np. po indeksie produktu) ale nie może jej Pani znaleźć na stronie bo np. nie została jeszcze dodana - to oczywiście jest kilka sposobów na jej dodanie do zamówienia.

1. napisać w uwagach do zamówienia
2. dzwoniąc do hurtowni Łódź Teresy - najlepiej do działu Spedycji albo do Biura Obsługi Klienta (najlepiej > 30min po złożeniu i powiedzieć jaki produkt ma zostać dodany - najlepiej podać dokładną nazwę lub indeks)

Informacja, że jakiegoś produktu nie było również trafi "wyżej" i produkt zostanie najpewniej dodany również do strony.

Jeszcze taka mała uwaga dla zamawiających. Najlepiej podawać dokładnie produkt. Czasami zdarza się, że klienci piszą w uwagach do zamówień informacje typu: "proszą o dodanie "niebieskich" nici hard", problem w tym, że np. odcieni niebieskiego jest ponad 30 i teraz o jaki "niebieski" chodzi ;) Oczywiście próbujemy się dodzwonić i dopytać ale nie zawsze się to udaje zwłaszcza przy realizacji szybkiej kiedy wysyłane jest w ciągu +/- 2 dni, a pracownik nie podejmie takiej decyzji sam. Niestety później kliencie mają pretensje, że pisali, a nie dostali. :(

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tak ja tez sugerowalam lokalizacje warszawska, a czy mozesz powiedziec gdzie w jankach mozna kupowac detalicznie i ktora hurtownia jest najlepiej zaopatrzona w nici, pasmanterie, tkaniny, podszewki, flizeliny?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Są dwie hurtownie, które mają (a przynajmniej powinny) wszystko - Rzgów oraz Łódź ul. św. Teresy.
W Pszczynie też jest duży wybór. Mniejsze filie to Poznań no i Łódź ul. Wschodnia.

Co do sprzedaży detaliczniej to w pewnym sensie wszędzie ;) 1 sztuka belki materiału, 1 paczka zamków... wszystko po sztuce ;)

A tak poważniej to są produkty które można kupić w sztukach, np. nici. Można przyjechać i kupić 1 szpulkę nici. Z zamkami jest już większy problem bo minimum to 10szt. tak jak pisały wcześniej koleżanki a'propos zamków.

Co do "prawdziwej" sprzedaży detalicznej np. na metry itp. na razie nic się w tej kwestii nie zmieniło - nadal tylko hurt.
Wyjątkiem są pojedyncze produkty sprzedawane w danej hali np. filc w Łodzi o baaaardzo dużej gramaturze. :) Ale to tylko "na miejscu".



--- Ostatnio edytowane 2012-07-06 11:40:22 przez Garrin ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
A propos zamków. Jak to jest z tym że na stronie internetowej jest napisane "Zamki Chrom od 4,07zł" więc z ciekawości udałam się do najbliższej (Poznańskiej) filii a tam nie mają tak tanich zameczków ;( Czy dałoby radę sprowadzić do filii te tanie zameczki?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a ja ponawiam moje pytanie:

skoro w hurtowniach jest więcej towarów, niż w internecie (co akurat dla mnie zrozumiałe bo sama nie wystawiam wszystkiego), to czy można zamówić coś co jest w hurtowni a w sklepie nie? w sensie zamówić przez internet? na zasadzie: piszę majla, w którym pytam czy dana rzecz jest i jeśli jest, to zostaje ona dodana do mojego zamówienia? tak jak to można zrobić w Grażce...?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
ponawiam moją odpowiedź:

Jeżeli wie Pani, że dana rzecz jest w hurtowni (np. po indeksie produktu) ale nie może jej Pani znaleźć na stronie bo np. nie została jeszcze dodana - to oczywiście jest kilka sposobów na jej dodanie do zamówienia.

1. napisać w uwagach do zamówienia
2. dzwoniąc do hurtowni Łódź Teresy - najlepiej do działu Spedycji albo do Biura Obsługi Klienta (najlepiej > 30min po złożeniu i powiedzieć jaki produkt ma zostać dodany - najlepiej podać dokładną nazwę lub indeks)

Informacja, że jakiegoś produktu nie było również trafi "wyżej" i produkt zostanie najpewniej dodany również do strony.


Drogą mailową można na spedycja[małpa]polimex.net


Przypominam, że nie można składać zamówień drogą mailową. ;)

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.