Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Administrator
Niestety, to zależy od produktu. Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży czysto detalicznej. Ale są produkty takie jak chociażby manekiny, czy też nici (wybrane), które można kupować na sztuki. Na przykład nici 5000y można przyjść i kupić jedną szpulkę. Zamki już na paczkę (50 szt.), na samej hali są też mniejsze "pasmanteryjne" paczuszki po 10 sztuk. Jeśli chodzi o materiały tutaj jest niestety problem jeśli chodzi o detal. Niestety nie prowadzimy obecnie sprzedaży na metry, a na belki. Jednak cena ze względu na rodzaj towaru musi być podana za metr. Czyli minimalną ilością jest belka. Jednak wszystko zależy od naszego dostawcy/producenta jak duża belka będzie. Jedna belka może mieć 40mb, inna 60y, są też belki podszewki i po 120mb. Oczywiście zdarzają się belki "akceptowalne" dla detalisty 15-30mb, ale nie zawsze i nie dużo. Oczywiście można do nas zadzwonić, podać indeks lub nazwę interesującej tkaniny, a osoba w Biurze Klienta poda jakie są najczęściej belki. Na przykład, że Tkaniny żakietowe i garsonkowe "XW" występuje w belkach od 40 do 60mb. Na miejscu oczywiście można sobie poszperać na półce i znaleźć jakąś "odpowiednią", a przy okazji po dotykać materiał ;)
Dziękuję za odpowiedź.
Szkoda, ze trzeba kupować belkami choć gdy ktoś prowadzi zakład krawiecki czy pasmanterię to się opłaca.
I pocieszający jest fakt, że można kupować np. zamki po 10 szt a nie tylko po 50 ;)
Z tego co pamiętam to jest też mały dział przecena/okazje i można kupić produkty po atrakcyjnych cenach. Tak przynajmniej było w Pszczynie.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
na stronie internetowej jest dział wyprzedaże ale niestety ten sam asortyment chyba od półtora roku :(
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie!
z Michalem pisalam juz o nici w kolorze teczy. Sa super do obrabiania ozdobnego np. owerlokiem. Nawet halke do petticoat mozna tak ozdobic. Polimex nie ja JESZCZE takich nici ale moze bedzie mial. A tak przy okazji moze ktos wie gdzie je mozna dostac?

pozdrowienia
Beata

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
http://allegro.pl/nici-wielokolorowe-do-szwow-ozdobnych-i2281631717.html
Mogą być takie? :)

Znalazłam jeszcze tu: http://www.embsystems.com.pl/akcesoria-i-software/nici-ackermann/

--- Ostatnio edytowane 2012-04-25 15:41:58 przez ilona ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
takie nici dostane w kazdym dobrym sklepie pasmanteryjnym, ale ja chce tecze - wszystkie kolory takie jak na fotce - Ackermann ma dobre nici ale te kolorowe sa w jednym tonie, ocienie zielonego, niebieskiego itd.
Dzieki za linka ale bede szukac dalej
Avatar użytkownika
Świeżynek
hmm dziwne... obrazki faktycznie niewyraźne i może nie widać tak dokładnie. Mnie powiedzieli, ze maja takie i nawet maja mi wysłać kilka szpulek które zamówiłam, a może nawet już wysłali... :)
dziękuje.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Na razie, ani widu ani słychu tęczowych nici :(


Ale mogę powiedzieć, że szykujemy coś naprawdę dużego!
Coś na co wielu klientów czekało!

Już od 1 maja, jednak ze względów na to że to "niespodzianka" zapraszam na naszą stronę 1 maja.
:)

A teraz wracam do przygotowywania "niespodzianki" :D

--- Ostatnio edytowane 2012-04-27 11:16:01 przez Garrin ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
wpisując MULTICOLOR w wyszukiwarkę powinnaś znaleźć to czego szukasz np.http://stanfil.com.pl/index.php/oferta/nici-multicolor
Avatar użytkownika
Administrator
Na razie, ani widu ani słychu tęczowych nici :(


Ale mogę powiedzieć, że szybujemy coś naprawdę dużego!
Coś na co wielu klientów czekało!

Już od 1 maja, jednak ze względów na to że to "niespodzianka" zapraszam na naszą stronę 1 maja.
:)

A teraz wracam do przygotowywania "niespodzianki" :D
Ceny hurtowe dla klientów detalicznych??!! Oh cudownie! Na to czekamy ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dostałem już zgodę, aby ujawnić naszą niespodziankę ;) (chociaż liczyłem, że potrzymać wszystkich w niepewności zdecydowanie dłużej ;) ) Ale za to każdy będzie mógł się przygotować na 1 maja ;) i nie trzeba czekać do 30-stego na info ;P



Więcej informacji na stronie promocji >> tutaj <<

:angel:


Przypominam, że 0 zł obowiązuje od 1 maja ;)

--- Ostatnio edytowane 2012-04-27 12:05:48 przez Garrin ---

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.