Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a mnie zastanawia czy w Waszych hurtowniach stacjonarnych można płacić kartą, wybieram się do Poznania osobiści za pewnien czas bo muszę kilka rzeczy osobiście zobaczyć i nie wiem czy karta mi wystarczy :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Oczywiście, we wszystkich naszych hurtowniach można płacić kartą :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
chce zakupic te nici, ale jest rozna ich grubosc,
http://www.grazka.pl/pl/Products/477/Cat/nici_monofil.html
w tym sklepie na przyklad, czyktos moze mi odpoweidziec jakie beda odpowiednie do maszyny stebnowki i overlocka? chce kupic troche wiecej a nei chce sie naciac.
Avatar użytkownika
Administrator
Panie Michale interesuje mnie zakup lamówki i wypustki bawełnianej. Czy ceny w sklepie internetowym są takie sam jak w sklepie stacjonarnym? W sobotę wybieram się do Polimexu Pszczyna.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Tak, ceny w sklepie są takie same jak na półce :) wielu klientów korzystając ze sklepu robi sobie "listę zakupów", a później do nas przyjeżdża osobiście :)

Ciesze się, że odwiedzi nas Pani w Pszczynie, oby zakupy się udały w 100% :)

--- Ostatnio edytowane 2012-06-25 11:53:14 przez Garrin ---
Avatar użytkownika
Administrator
Tak, ceny w sklepie są takie same jak na półce :) wielu klientów korzystając ze sklepu robi sobie "listę zakupów", a później do nas przyjeżdża osobiście :)

Ciesze się, że odwiedzi nas Pani w Pszczynie, oby zakupy się udały w 100% :)

To jeszcze jedno pytanie: czy np. lamówkę bawełnianą (bo o tą konkretnie mi chodzi) mogę w sklepie kupić na metry czy tylko w gotowych rolkach? Bo w sklepie internetowym chyba niektóre kolory można kupić na metry a niektóre są tylko w rolkach po ileś tam metrów.

Też bardzo się cieszę z odwiedzin w Polimexie, wreszcie będę miała czas, żeby spokojnie pobuszować między półkami :) Może trafię na jakąś fajną promocję/wyprzedaż?!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a czy dostane u was bawege, oraz dzianine punto? czy gdzies blizej warszawy nei zameirzacie otworzyc filii?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie!

Na stronie internetowej można wszystkom zobaczyć, tego czego tam nie ma - dopytać telefonicznie. Probki tkanin tez wysyłają - można dotknać, wiem bo takie dostałam. Tak wiec odleglosć nie jest przeszkodą
Własnie wysłałam zamowienie do Polimexu - zaszalałam - moj limit przekroczyłam, ale co tam, kiedys to wykorzystam.
Polimex powinien wprowadzic premie za werbowanie nowych klientow. Ja już wysłałam 3 firmy do Polimexu na zakupy. A to moja produkcja, dzieki Polimexowi mam towar z dostawa do domu i tanio

pozdrowienia
Beata

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a mi się marzy mix kolorów zamków (szczególnie długich krytych), dziś miałam straszny dylemat jakie kolory poza czarnymi i białymi wybrać a gdyby była opcja np różnych odcieni szarości czy brązów to bardzo by ułatwiło bo ciężko utrafić w odcień, taka paczka ma 50 szt i zazwyczaj wykorzystuje połowę paczki koloru (a mam ich kilka...naście) w ciągu roku (czarne i białe więcej), a tak to mogłabym częściej zamawiać mixy i bym miała większy wybór za jednym zamachem, nawet jakby było po 10 szt w 5 odcieniach w paczce, wiem że mogę w detalu u Was kupić po 10 szt ale jednak cena się trochę różni, i są tylko do 50 cm :(
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Wikunia ale przecież zamek skrócić możesz. A paczka 10 szt zamków krytych kosztuje 7,31 zł - to jak dwa zamki z pasmanterii. A w sumie spory wybór był w kolorach zamków na promocji.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.