Wersja do druku

11 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Coś ruszyło w temacie ? :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Na stronie jest informacja, że ceny będą widoczne (choć nie wszystkie)dopiero między 18-20.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Zaczęły Pojawiać się już powoli ceny :)
Na razie kosmetyki i perfumy, i myślę ze do jutra powinny wszystkie został załadowane do serwisu.
Pojawi się tez promocjia polub nas na facebooku, a w każdym miesiącu jedna wysyłka gratis:)
Także został zlikwidowany zapis odnośnie blokady na zawsze.

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To jeszcze inne pytanie :D
Czy jeżeli zamówię coś np z kosmetyków i coś z pasmanterii to za przesyłkę tego do mnie płacę raz?
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Można tak zrobić ze raz w miesiacu zrobić duże zakupy u nas , proszki chemia artykuły do domu. i wtedy raz w miesiacu przesyłka jest gratis i tak co miesiać
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
zle zrozumiałem:) tak zamówienie z każdej kategorii łączy sie bo wszystko mamy na magazynie
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
ceny sa juz widoczne w na stronie zapraszam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ok ceny sa wypisane, ale sa do tego zdjecia?? zeby mozna bylo sie zorientowac jak wygladaja te dzianiny?Jakie sa dostepne kolory?
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
kolorów około 26 jest dostepnych, postaram się dziś jeszcze to dodać.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dobrze by bylo jakby jeszcze bylo po 1 przykladowym zdjeciu /kolor obojetnie jaki/ do kazdego rodzaju dzianin, bo niektore nazwy mi na przyklad nic nie mowia, a opis i nazwa to jak sie czasem okazuje jest rozna u roznych sprzedawcow.Wiec zeby uniknac oskarzen i niedomowien dobrze byloby cyknac po 1 fotce.

11 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Wątek jest zablokowany.