Wersja do druku

11 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie sie tlumaczyc nie musisz bo ja niczego nie zamawialam, i nie zameirzam, bo mam juz stale miejsce zakupu tkanin, zal mi tylko osob, ktore wplacili pieniadze, majac nadzieje, ze to faktycznie jest okazja.Wytlumacz sie osobom, od ktorych pieniadze wziales.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Pisałem do każdej osoby i kto chce może otrzymać zwrot.

Pani zachowanie jest według mnie nie odpowiednie, gdyż podpada pod osąd bez rozsprawy.
I naprawdę przykro mi czytać takie rzeczy
pisałem nawet tu w tym watku kto chce zwrotu niech poprostu napiszę.

A Pani zachowanie jest weług mnie nistosowne
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niestosowne to jest nabijanie ludzi w butelke i obietnice bez pokrycia :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niestosowne to jest nabijanie ludzi w butelke i obietnice bez pokrycia :)
zegnam..
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
imp18 ja po prostu staram się być bezstronna w tym sporze i wiem jak wygląda rzeczywistość, niejednokrotnie też się tak gorączkowałam w pewnych sprawach i byłam głęboko oburzona a potem jak zapoznałam się ze stanem faktycznym to po prostu było mi wstyd bo sytuacja była taka a nie inna, dlatego nikogo nigdy nie oceniam nawet jeżeli okazuje się że nie wywiązał się z danego słowa jeżeli nie znam powodu dlaczego tak się stało, a Pan Garuda jeżeli mogę doradzić lepiej nie podawać dokładnego terminu do kiedy będzie opublikowany asortyment i nie komentować każdego wpisu tylko skupić swoje wszystkie siły na jak najwcześniejszym umieszczeniu asortymentu na swojej stronie :oczko: bo ile ludzi tyle opinii, każdy ma inne doświadczenia życiowe i temperament, niektórzy są w gorącej wodzie kąpani i chcą wszystko na już, ja też bym chciała już móc wybierać, ale poczekam i mam nadzieję ze nie okażę się naiwną optymistką :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam właśnie takie samo podejście :) Czekamy i zobaczymy co z tego będzie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem na tym forum chyba najstarszą wiekiem. Kiedy tutaj trafiłam, nie wierzyłam, że może być takie sympatyczne, miłe i życzliwe forum. Na pewno takie nadal pozostanie. Przypuszczam, że Garude przerosły trudności z utworzeniem sklepu internetowego. Z tego co widzę to stara się jak może ale jest troszkę nerwowy. Niestety nie może sobie na to pozwolić w dzisiejszych czasach. Mamy przykład zniecierpliwionych klientek.

Proponuję tak jak inne forumowiczki spokój zrozumienie. Garudo organizuj swój sklep spokojnie i z rozmysłem. Są na tym forum dziewczyny, które na to czekają i chcą zostać twoimi klientkami czyli chcą dać ci zarobić.
Pogódźmy się wszyscy. Co nagle to po diable:):):):):):)
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Administrator
imp18 ja po prostu staram się być bezstronna w tym sporze i wiem jak wygląda rzeczywistość, niejednokrotnie też się tak gorączkowałam w pewnych sprawach i byłam głęboko oburzona a potem jak zapoznałam się ze stanem faktycznym to po prostu było mi wstyd bo sytuacja była taka a nie inna, dlatego nikogo nigdy nie oceniam nawet jeżeli okazuje się że nie wywiązał się z danego słowa jeżeli nie znam powodu dlaczego tak się stało, a Pan Garuda jeżeli mogę doradzić lepiej nie podawać dokładnego terminu do kiedy będzie opublikowany asortyment i nie komentować każdego wpisu tylko skupić swoje wszystkie siły na jak najwcześniejszym umieszczeniu asortymentu na swojej stronie :oczko: bo ile ludzi tyle opinii, każdy ma inne doświadczenia życiowe i temperament, niektórzy są w gorącej wodzie kąpani i chcą wszystko na już, ja też bym chciała już móc wybierać, ale poczekam i mam nadzieję ze nie okażę się naiwną optymistką :D
Jestem na tym forum chyba najstarszą wiekiem. Kiedy tutaj trafiłam, nie wierzyłam, że może być takie sympatyczne, miłe i życzliwe forum. Na pewno takie nadal pozostanie. Przypuszczam, że Garude przerosły trudności z utworzeniem sklepu internetowego. Z tego co widzę to stara się jak może ale jest troszkę nerwowy. Niestety nie może sobie na to pozwolić w dzisiejszych czasach. Mamy przykład zniecierpliwionych klientek.
Proponuję tak jak inne forumowiczki spokój zrozumienie. Garudo organizuj swój sklep spokojnie i z rozmysłem. Są na tym forum dziewczyny, które na to czekają i chcą zostać twoimi klientkami czyli chcą dać ci zarobić.
Pogódźmy się wszyscy. Co nagle to po diable:):):):):):)
Zgadzam się z dziewczynami i podpisuję pod tym obiema rękami. Nie uważam, że Garuda jest wyłudzaczem czy oszustem - moim zdaniem za bardzo się pospieszył z otwarciem sklepu i nie dopracował wszystkiego na "tip-top". Teraz wychodzą pewne braki/niedociągnięcia a ludzie się denerwują. Niestety gdy obiecuje się konkretny termin w którym ma pojawić się pożądany asortyment to trzeba dotrzymać słowa. To zakupy internetowe, jednak niosą ze sobą pewne ryzyko i ludzie zwyczajnie boją się stracić ciężko zarobione pieniądze.

Wątek zamykam póki nie ochłoniecie.
Mam nadzieję, że wszyscy którzy wykupili abonament otrzymają w końcu dostęp do pełnej oferty sklepu w tym do tkanin, na których zapewne najbardziej wam zależy.

Proszę Imp i Magdę aby dały znać czy tkaniny dotarły.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

11 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11

Wątek jest zablokowany.