Wersja do druku

11 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
prywatna wiadomosc jesli sie juz prowadzi z kims dialog, zeby nei zasmiecac watku, i jesli ktos ma powiadomienia to tez wie o czym mowie, w watku wypadaloby pisac rzeczy istotne dla ogolu zainteresowanych osob, a niepojedyncze urywki nie wnoszace nic do watku.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
flower - może dla Ciebie nic nie wnoszą, ale pare osób jest zainteresowanych tym ile trzeba czekać na aktywację i jak to wygląda, dlatego piszę na forum (prywatnie zresztą też).

Dostałam dzisiaj dostęp do sklepu, myślałam, że jest jeszcze jakieś konto na samym serwisie... Na razie na sklepie są same kosmetyki, więc i tak nie mam jak kupić tych dzianin (lub innych rzeczy).


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tak jest kilka osob ktore sa zainteresowane, ale mam przyzwyczajenie do bardziej merytorycznych wypowiedzi/ byc moze przez prace/

A jak ja wchodzilam na strne tego sklepu to byly tkaniny dostepne, osoba zakladajaca watek musialaby sie wypowiedziec,
a nie chodzilo mi o Twoje wypowiedzi tylko Garudy, bo to ze juz leci do biura, ze bedzie o tej i o tej, albo zebys wyslala do niego maila czy cos, to mogl juz na priv po prostu- tak uwazam, a nie neguje wpisow dot dzialania tego sklepu itp.

--- Ostatnio edytowane 2013-02-06 10:59:11 przez flower ---

--- Ostatnio edytowane 2013-02-06 11:01:49 przez flower ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Są, ale tylko na serwisie w zakładce "ceny" i z dopiskiem: "Nie są to wszystkie produkty/kategorie, całość asortymentu jest widoczna dla zarejestrowanych klientów."
A jest jeszcze sklep przez który niby można kupować. Problem w tym, że na sklepie nie ma nawet tych produtków z zakładki "ceny" nie mówiąc już o innym asortymencie dla "zarejestrowanych".

Tak więc wiem tyle co i bez konta...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
to zaraz, bo chyba się pogubiłam, ale czytając wasze wypowiedzi z boku wygląda to tak:

1. zakładam konto (i nie martwię się, że trwa to kilka dni)
2. płacę człowiekowi co miesiąc pieniądze
3. nie mogę nic kupić bo tego nie ma co chciałam i co mnie ściągnęło do sklepu

?
pomijam uczciwość i intencje uszczęśliwienia nas obietnicami kupna tego czego akurat nie ma ale to pachnie mi zwyczajnie łamaniem prawa....

poprawcie mnie, jeśli wasze wypowiedzi wskazują na coś innego


edit: byłam na stronie, widziałam ceny przykładowych materiałów... nie powalają swoją niskością... to tym bardziej nie rozumiem już tego

--- Ostatnio edytowane 2013-02-06 11:47:39 przez mtoto ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To teoretycznie jest, tylko nie dodali jeszcze na sklep - rozumiem, że to trwa, bo wszystko nowe, towarów dużo itd.
Problem w tym, że nie widzę innej możliwości zamówienia tych towarów, ani nawet listy wszystkich towarów...

Tak więc dalej czekam, ale będę Was na bieżąco informować jak coś się zmieni :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
edit: byłam na stronie, widziałam ceny przykładowych materiałów... nie powalają swoją niskością... to tym bardziej nie rozumiem już tego
Mi zależy na dzianinie bawełanianej, której nigdzie indziej nie dostanę, chyba że będę "polować" na allegro. Już raz ją od Garuda kupowałam i była ok, więc liczę na to, że i tym razem wszystko będzie ok :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No daltego ja sie tak entuzjastycznie o tym nie wypowiadalam, bo mi to pachnie zwyklym naciaganiem, tak ajak pisalam , reguly, niejasne, niczego sie doprosic nie mozna, jesli chca byc w jakiejkolwiek formie wiarygodni to powinno byc wszystko dopracowane, przeciez oprocz nikca tego pana zadnych danych nei mamy, mozna byloby snuc rozne scenariusze, dlatego tak sceptycznie do tego podchodze, i jak zauwazyla tez jedna osoba, ceny nie powalaja, a zachodu, czekania, tluamczenia i pisania wiele.Na allegro w takich cenach rowniez sie dostanie materialy.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
edit: byłam na stronie, widziałam ceny przykładowych materiałów... nie powalają swoją niskością... to tym bardziej nie rozumiem już tego
Mi zależy na dzianinie bawełanianej, której nigdzie indziej nie dostanę, chyba że będę "polować" na allegro. Już raz ją od Garuda kupowałam i była ok, więc liczę na to, że i tym razem wszystko będzie ok :)
Znam hurtownie gdzie maja dzianiny bawelniane, jak chcesz to podam ci namiar.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja też znam :)

a poza tym jaką masz gwarancję, że tkanina, którą dostaniesz jest takiej samej jakości jak ta, którą kupiłaś wtedy? dzianina bardzo dzianinie nierówna i dlatego nawet zwykłe punto waha się baaardzo mocno cenowo

A jak się już uruchamia biznes i zaprasza do niego klientów, to wszystko musi działać na tip top inaczej jest to po prostu śmieszne i przedstawia sprzedawcę w bardzo niekorzystnym świetle. Ja takie działania odbieram jako brak szacunku dla mnie jako klienta a brak szacunku to ostatnia rzecz na jaką bym chciała być narażona w biznesowym układzie.

Z ciekawości spytam: wszystkie produkty znajdują się na stanie w magazynie czy to tylko forma dropshippingu?
________________________________________________________

11 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Wątek jest zablokowany.