Wersja do druku

11 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witam,

Od jakiegoś czasu, jestem użytkowaniem tego forum. Sprzedawałem tkaniny nicie igły maszyny :) ogólnie z wielkim zadowoleniem i w zajebistych cenach.

Wiele osób pytała mnie czy mam tez inne kolory i tkaniny no i własnie otworzyłem sklep zakupów bez marzy
-dostępne są tam materiały takie jak
bawełna jersey za 9 zł
wiskoza z elastonem 15 zł
igły do maszyn
guziki
ogólnie cały asortyment strimy i polimaxu bez narzutu
oczywiście jest jeszcze chemia domowa
biżuteria
i kosmetyki

Zapraszam :) ceny naprawdę piękne, a i nie trzeba kupować 50 metrów tylko 5 np.

http://ashwood.com.pl/ link do serwisu
:)


--- Ostatnio edytowane 2013-01-23 11:32:08 przez Garuda ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no ale podaj namiar na ten sklep
________________________________________________________
być kobietą być kobietą....
http://nawybiegu.blogspot.com
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
hehe no normalnie nie dopatrzyłem :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Proszę nie zapomnieć polubić na Facebooku :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szkoda tylko, że takiego kota w worku trochę się kupuje. Nie mam zaufania do takich serwisów, ale już u Ciebie kupowałam tkaniny i były jak najbardziej ok :)
Mogłabyś tylko mi napisać w jakich kolorach single jersey jest dostępny?
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
czyli proponujesz żebym trochę cenny pokazał? :) nie ma problemu to jest raptem trochę czasu i mogę wstawić.
ALe wszystkich nie mogę bo mnie dostawcy zabiją

lubie każda dobrą sugestie:)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
bo rozumiem ze ceny atrakcyjnie i wizualnie tez?
tylko brak pokazania produktów?
Śmiało można sie wypowiadać:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj przepraszam mógłbyś, nie wiem co mi się ubzdurało :)

Może tak - gdybym wcześniej u Ciebie nie kupowała to taki serwis omijałabym szerokim łukiem, nie zastanawiając się nawet jak to działa :P Jedyne co by mogłoby mnie skłonić w takim wypadku to polecenie serwisu przez kogoś znajomego. Dopiero zaczynacie, więc chyba nie za bardzo ma Was kto polecać. Myślę, że jakaś zachęta na rozkręcenie musi być. To tak jak z programami różnymi - zawsze udostępniają jakąś wersję działającą czasowo lub okrojoną, żeby zobaczyć co właściwie kupujesz. Jak ludzie przekonają się do zakupu to potem będzie się kręcić.

Mnie akurat interesuje ta tkanina i cena jest jak najbardziej ok :D Tylko jeszcze pytanie...bo składam zamówienie i jakie są terminy realizacji? W sensie czy to na zasadzie, że potem czekam 2 miesiące aż chętni się uzbierają na całą belkę czy raczej terminy bardziej sensowne?
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
hehe termin bardziej sensowny, zwykle tydzień gdyż producent sie znami dobrze ugadał, pomysł z darmowym dostepem dobry
ale zastanawiam sie czy nie lepije pokazać po prostu cenny

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aha, czyli terminy do przeżycia :) Doobra, to odkryj rąbka tajemnicy to się zarejestruję, 9zł nie zbiednieję :P

11 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Wątek jest zablokowany.