Wersja do druku

11 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie w tym wypadku zastanawiają jeszcze cztery inne aspekty prawne związane z tą działalnością ;) chociażby parabankowa działalność firmy ...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witam,

Jeśli maja Panstwo zastrzezenie i donmagaja sie zwrotu prosze o priva
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jedna Pani tu napisala ze wplacila pieniadze i tkanin w ogole nie ma w sklepie, chyba powinnien Pan zwrocic tej Pani pieniadze.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Skoro watpliwa jest dzialalnosc tego sklepu czy moderator moze usunac watek aby nie bylo wiecej nieprzyjemnych przypadkow ?
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witam, juz pisze do tej Pani i faktycznie moderator moze usunac ten watek
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no teraz już tak, skoro reklama już zrobiona, klienci ściągnięci .... eeehhhhh.... to po co zostać i brać odpowiedzialność za to co sie stało...?

a ja postuluję o nie usuwanie wątku - lepiej aby został dla potomnych ku przestrodze
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dobry pomysl, lecz warto zmienic naglowek na przestrzegam przed :
Avatar użytkownika
Świeżynek
Szanowny Panie....piszac do mnie na priv zapytal pan czy mi zwrocic to 9zl....
Odpowiadam stanowczo tutaj na forum tak aby inni nowi uzytkownicy forum tak jak jeszcze ja kilka dni temu nie zawracali nawet sobie glowy watkiem przez pana utworzonym....niech pan sobie zatrzyna te pieniadze a ja potraktuje ta wplate jak datek na podniesienie moralnosci i uczciwosci <ludzi potrzebujacych>...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bezczelny gosc normalnie ;///
Tyle ze ja bym nie popuscila, bo niby dlaczego? wzial pieniadze za nic, wiec niech ma odrobine ludzkiej przyzwoitosci i niech zwroci, choc pewnie nikle szanse.A taksie bulwersowal na opinie, ktore podwazaly wiarygodnosc calego tego teatrzyku.
Avatar użytkownika
Świeżynek
no coz...ja nie jestem msciwa ,ale pamietliwa....a mojego zaufania za 9zl nikt nie kupi nawet gdy sa to moje wlasne pieniadze. RZADAM jednak aby moje niby smieszne konto zniknelo z tego serwisu!!!!! usilowalam je usunac sama jednak nie jest to najwyrazniej latwe tak samo jak dostep do serwisu czy sklepu (zwal jak zwal) i niech pan zacznie w tej sprawie wypowiadac sie na forum tak samo chetnie jak wtedy kiedy pan urzadzal sobie reklame. bo do ciezkiej ch,,,ry jakies wyjasnienia sie naleza no chyba ze nie stac pana nawet na slowo <przepraszam>!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 >

Wątek jest zablokowany.