Wersja do druku

9 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
A nie jest to ta sama osoba tylko pod innym nikiem?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A nie jest to ta sama osoba tylko pod innym nikiem?
Też mi to przeszło przez myśl.:mysli::mysli:
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mi też to wcześniej przeszło przez myśl, ale inne dane, inna miejscowość... no sama nie wiem. Odezwał się, więc czekam na dalszy rozwój sprawy.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mi też to wcześniej przeszło przez myśl, ale inne dane, inna miejscowość... no sama nie wiem. Odezwał się, więc czekam na dalszy rozwój sprawy.
Czyli informacja z ostrzeżeniem na forum dała rezultat:)


--- Ostatnio edytowane 2013-09-22 21:20:14 przez mamamarta55 ---
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A bo ja wiem, tym bardziej mi to zalatuje ostatnią sprawą i ciągłym zwodzeniem - zobaczymy, mam nadzieję, że sprawa się szybko rozwiąże.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja niestety też nie otrzymałam żadnej przesyłki.
Karlsinka
Avatar użytkownika
Administrator
A czyli kolejny oszust.
Poważnie zastanawiam się nad zamknięciem giełdy.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No właśnie też nie wiem jak można by było to rozwiązać, bo przecież od Garudy kupowałyśmy wcześniej, a i to nie uchroniło nas przed oszustwem :/ Może wprowadzić zasady, że sprzedawać mogą tylko aktywne osoby? Np. które są min 3 miesiące na forum i mają przynajmniej 100 postów? A resztę ofert kasować? Sama nie wiem...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
moze trzeba jakos weryfikwoac te osoby, tak samo na fb sa osoby ktore sprzedaja tkaniny a pewnosci nie ma zadnej, widze ze niektorzy juz ktorys się nacięli.
Zastanowmy sie co z tym zrobic i jak sie ustrzec przed oszustami, aha i koniecznie takie sprawy zglaszajcie na policje, u mniebyl taki przypadek na jednym znanym portalu i kilka osob zostalo oszukanych, i byla rozprawa zaocznie przeprowadzona i wyrok byl, o wszystkim bylam informowana na biezaco w listach.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzisiaj otrzymałam zapytanie od Minrolka o adres, więc może jednak otrzymam
opłacony towar.
Karlsinka

9 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.