Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6

Avatar użytkownika
Świeżynek
Pani Anna Rackmann, to osoba, która o krawiectwie wie wszystko i nie jest to przesada. Potrafi też tę wiedzę przekazać, a do tego jest wspaniałym człowiekiem. Ja do pani Ani chodzę już kilka lat i nauczyłam się bardzo dużo.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Kursów co nie miara.. Przeglądnęłam chyba 100 stron, czytam, szukam i dalej nie wybrałam.. Chciałabym zacząć w styczniu więc mam jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji. Tyle, że im bardziej rozbudowany kurs tym droższy, a 30 godzin przy maszynie to tyle co nic? Czy może warto zacząć na początek właśnie od takiego 30/40 godzinnego kursu. Szyję od niedawna. Posiadam własną maszynę od 4 miesięcy, robię to na zasadzie prób i błędów. Uszyłam już poszewki na wielkie poduszki, spódnicę z tiulu i jestem na etapie szycia futrzanego bolerka/poncho (porwałam się z tym bolerem na głęboką wodę muszę przyznać). No i pytam czy jest sens wydawać od 750-3000zł na kurs czy siłować się samemu?! Dobrze wiem, że bez zaangażowania i samozaparcia nawet najlepszy kurs cudów nie zdziała..

Przeglądam forum regularnie, szukam inspiracji, chętnie czytam wasze wpisy tylko muszę zacząć się bardziej udzielać. Szycie sprawia mi przyjemność, rozluźnia mnie. To moja pasja (dawniej tylko gadałam, ale teraz mam maszynę i zaczęłam szyć - realizacja).
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
ucz sie na wlasnych bledach,a za kase na kurs kup sobie cos extra
Avatar użytkownika
Świeżynek
Czyli na razie odpuścić sobie kurs. Właśnie zasiadam do maszyny :) pozdrawiam xxx
Avatar użytkownika
Świeżynek
A ja idę teraz na kurs szycia w Splocie artystycznym, nie jest tak drogi w porównaniu do innych przedstawionych tutaj. Wiem, że chodzi tam dużo ludzi, uczęszczałam tam już na kurs tańca i frekwencja zawsze była bardzo wysoka. Może jest ktoś, kto razem ze mną tam się wybierze?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja ze swojego doświadczenia polecam zdecydowanie szkolaszycia.pl B&D Suchobiecka. Byłam tam na kursie dla początkujących i dopiero po tym kursie mogę świadomie powiedzieć, że szycie wciągnęło mnie mocno i nie puszcza. ;) Teraz będę szła na kolejne kursy dla bardziej zaawansowanych. :) Zdecydowanie świetne miejsce!
Avatar użytkownika
Świeżynek
A czy kojarzycie może Kurs Szycia Janka Leśniaka? Albo Kursy Krawieckie przy Metrze Racławicka?

6 stron: < 1 2 3 4 5 6

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.