Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Administrator
Straszne :/ Jak tak można...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Kursu, którego szczerze nie polecam http://www.poprawkikrawieckie.waw.pl bardzo sie zawiodłam :
A) miał być indywidalny było 3-4 osoby z czego 2 maszyny
B) pomieszczenie jest zle oswietlone, nie ma warunkow do pracy
C) Pani 30 minut przed koncem mowi ze nie opłaca sie niczego pokazywać bo i tak nie zdazymy
D) nie słucha, a moze nie rozumie o co ja sie pyta, przez pierwsze 5 godzin uczy sie szyć sciegów , a Pani w tym czasie przyjmuje inne klientki, a jak sie pyta dlaczego nitka sie urywa lub zle szyje to stwierdza ze musimy dojsc sami , zamiast siedziec przy nas i patrzec w ktorym momecie popelniamy błąd wkoncu kurs miał by ć indywidualny
E) twierdzi ze przez 10 h to my nie uszyjemy spodnicy od początku
F) overlok - to nie jest do uzywania
G) Pani jest ociązała, flegmatyczna i ma klapki na uszach malo elastyczna


Bardzo sie zawiodłam poczynajac od samej osoby, po ilosc osob, odnoszenie sie do nas i olewanie w stylu ja mam klientke macie szyjcie sobie , UNIKAJ !!!!

--- Ostatnio edytowane 2013-04-22 21:16:32 przez ocaffelate ---
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
oj dziewczyny
po co marnujecie kase na takich oszustow
tu za darmoche sie wszystkiego dowiecie :)
a kase na materialy przeznaczcie
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie,
Ja byłam na kursie z grupona w poprawkikrawieckie.waw.pl
Faktycznie były 3 osoby,a nie 1, ale Pani prowadząca uprzedzała mnie, ze jeśli chce byc sama to ma wolne terminy w tygodniu. Ale mi w tyg. nie pasowało więc wybrałam sobotę, a wtedy ponoc jest więcej chętnych-ale mi to nie przeszkadzało.
Jak ja bylam to byly 3 maszyny, ale w sumie to i tak nie byly jednoczesnie wykozystywane, bo uczylismy sie tez jak wykanczac rzeczy na żelazku i jak sobie nim pomagac w pracy-wiec ok.1/3 zajec spedzalismy na zelazku

Ja wcale nie odniosłam wrazenia ze krawcowa była niemiła, pokazywała obsługe maszymy, ściegi, kazda dziewczyna potem cwiczyła to na maszynie, krawcowa pomagała i odp. na pytania.

W międzyczasie Pani miała klientkę po odbior poprawek, ale to było max. 5 min. Pani zreszta wcale ścisle nie odliczała czasu, ja wyszłam ok. 15min po czasie, bo chciałam ustalic szczegoly do kolejnych zajęc, co przyniesc ze swoich rzeczy do poprawek i czego chce sie nauczyc.

Nie wiem czy to ty byłas taką blondynką ktora nie bardzo sobie radzila, nie mogla dobrze nawlec nitki w maszynie (gdzies jakas dziurke w maszynie opuscila) i dlatego sie ta nitka rwała. Pamietam, ze Pani kazala sprawdzic czy na pewno wszystko jest dobrze nawleczone-blondynka mowila że tak, a pozniej okazywało sie ze nie.
W sumie to ta blondynka wciąz miala jakieś pretensje i chciała szybko robic nastepna rzecz gdy nie wykonała dobrze poprzedniej.Pamietam nawet, ze ja osobiscie bylam trochę zła, bo przez jej dyskusje i to ze nie robiła wszystkiego co my mase czasu traciłysmy.

Co do oświetlenia to sie z Toba zgodze, mogłoby być jaśniej.
Ja byłam zadowolona z zajęc, pozniej wykupilam sobie kolejne 10h. A teraz juz staram sie radzic sobie sama.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja znam jedną Panią w Warszawie, ktora uczy indywidualnie, ale nie chce robic reklamy wiec moge podac informacje/maila/ na priv jesli ktos chce,
wszystko jest ustalane z dana osobą, jest uczciwie i co najwazniejsze nie naciaga na godziny itp, stawia na praktyke. Moja przyjaciolka brala u niej kilka lekcji i byla bardzo zadowolona.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,
chciałabym nauczyć się szyć, szukam jakiejś kompetentnej osoby, która mogłaby mi w tym pomóc.
Myślałam o kursie "Hanka", ale jakiś czas temu jego strona przestała działać... Czy ktoś wie czy ten kurs wciąż się odbywa? Na innych stronach znajduję jedynie adres, ale niestety nigdzie nie ma numeru telefonu..
A może ktoś jest w stanie polecić kogoś jeszcze?
Będę wdzięczna za pomoc:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,
chciałabym nauczyć się szyć, szukam jakiejś kompetentnej osoby, która mogłaby mi w tym pomóc.
Myślałam o kursie "Hanka", ale jakiś czas temu jego strona przestała działać... Czy ktoś wie czy ten kurs wciąż się odbywa? Na innych stronach znajduję jedynie adres, ale niestety nigdzie nie ma numeru telefonu..
A może ktoś jest w stanie polecić kogoś jeszcze?
Będę wdzięczna za pomoc:)
[/quote


Przyłączam się do prośby :)
również szukam :)
Pozdrawiam i dziękuję
Avatar użytkownika
Świeżynek
Czy mogę prosić o namiar :) będę wdzięczna za pomoc
Pozdrawiam


Ja znam jedną Panią w Warszawie, ktora uczy indywidualnie, ale nie chce robic reklamy wiec moge podac informacje/maila/ na priv jesli ktos chce,
wszystko jest ustalane z dana osobą, jest uczciwie i co najwazniejsze nie naciaga na godziny itp, stawia na praktyke. Moja przyjaciolka brala u niej kilka lekcji i byla bardzo zadowolona.

Avatar użytkownika
Świeżynek
Kurs "Hanka" 502-960-048. a tak zupełnie by the way, to ten kurs to jest przygoda życia:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Kurs "Hanka" 502-960-048. a tak zupełnie by the way, to ten kurs to jest przygoda życia:)
Dziękuję, a mogłabyś napisać coś więcej o tej "przygodzie życia"? :D

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.