Wersja do druku

9 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 >

Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Taaa... pięknieście mnie urządziły, Siostry...
U mnie, na Pradze, to było od zawsze takie szyderczo-ironiczno-pogardliwe:wysmiewacz:
Ale niech Wam będzie...:) Dobrze, że tylko tak...:D
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Świeżynek
tak trzymać
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super :D Zibiasz, teraz jesteś Jedyny Taki:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To tylko pogratulować :oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zibiasz gratuluje awansu :okok:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A mnie się bardzo podoba nowe rozwiązanie. W sumie to forum jest głównie po to aby sobie pomagać a giełda jest jak gdyby poboczną działalnością, wynikającą bardziej z tej pomocy niż formy zarobkowania. Argument, że nikomu się nie będzie chciało pisać, jeśli chce coś szybko sprzedać nie przemawia do mnie zupełnie. Jak chce szybko sprzedać, to niech wystawia na allegro.

Bardzo podobał mi się też pomysł linkowania do allegro czy tablicy - miejsc zajmujących się handlem i mających narzędzia aby pomóc stronom (allegro na pewno, hmmm czy tablica też?)

Dziękuję za zmiany, Suzanno - teraz będę się tutaj czuła jeszcze bardziej bezpieczna :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie miałam pojęcia,że przeżyłyście taki horror ze sprzedającymi:szok:
Uważam,że poslizg w realizacji zamówienia może zdarzyć się,może również zdarzyc się konieczność rezygnacji z zakupu a także ze sprzedaży - wszystko można domówić,wyjaśnić,wycofać- ale nie wyobrażam sobie,że można zaniechać wywiązania się z transakcji.

Współczuję "nabranym " i jednoczesnie czuję się nieswojo jako ta oferująca w ciągłej sprzedaży...

Mój Stragan ma już swoją historię tu na forum, jest niejako w polu widzenia bo Sznowna Administracja jest w posiadaniu mojego adresu, gdyby zaszła taka potrzeba, czego jednak nie biorę pod uwagę.
Pojawiam się i znikam bo po prostu jestem osobą mało dyspozycyjną,spędzającą większość czasu poza domem. Towary na moim Straganie pochodzą z wieloletnich zasobów rodzinnych. Są moje.
Ostatnio powiększyłam asortyment o różnej wielkości kupony lub skrawki tkanin pochodzących z likwidacji szwalni kuzyna.

Większości nie jestem w stanie prawidłowo nazwać,co musicie mi wybaczyć i również nie jestem w stanie wykorzystać ich sama ,to nierealne stąd moja tutaj obecność i wierzę,że
nie będziecie musiały opisywać nieudanych kontaktów ze mną.

Jeśli zdarzy się nieporozumienie czy niezrozumienie naszych wspólnych intencji zawsze proszę piszcie tu na forum lub na PW o zaistniałym problemie.
Wszystko można wyjasnić jeśli tylko istnieje dobra wola u obu stron ewentualnego konfliktu.
Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
Koruś
ale Ty nie masz powodu czuć się nieswojo
Avatar użytkownika
Administrator
Koruś
ale Ty nie masz powodu czuć się nieswojo
Dokładnie :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Takich sprzedawców jak Kora to chyba już nie ma. Do zamówienia jeszcze wyprawkę dodaje, nic tylko po rączkach całować:oklasky:
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus

9 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.